04.10.2019, Redakce

Hráčem FCV za měsíc září jste zvolili Honzu Fortelného

Hráčem FCV za měsíc září jste zvolili Honzu FortelnéhoTradiční anketa FC Vysočina o „Hráče měsíce“ poznala nového vítěze! Za měsíc září se jím stal dvacetiletý středopolař Jan Fortelný! Záložník, jenž v Jihlavě hostuje z pražské Sparty, zvítězil s náskokem 19 bodů před srpnovým vítězem Stanislavem Klobásou. Fortelného skok do čela odsunul na 3. příčku čerstvého českého reprezentanta U21 Tomáše Smejkala.

 

Honzo, co na aktuální ocenění ze strany fanoušků říkáš?
Jsem za to samozřejmě moc rád a rozhodně i příjemně překvapen. Těší mne, že se jim mé zářijové výkony líbily. Spokojen jsem byl po každém, v němž jsme vyhráli.

Asi zamrzelo, že jsi nedohrál duel s Brnem a že jsi vůbec nemohl nastoupit v poháru proti mateřské Spartě...
V první půli s Brnem se mi dařilo, tudíž mne hodně mrzelo, že jsem těšně před poločasem musel nuceně střídat. Hlavně jsem rád, že kluci zápas se Zbrojovkou dovedli do vítězného konce. Naštěstí z toho nebylo nic vážného a hned na Žižkov jsem byl fit. Ostatně, já už byl připraven i na Spartu, ale tam se start nepodařilo vyjednat. Smlouva o hostování tomu bránila v případě mém i Honzy Pavlíka.

Teď už se jistě těšíš na sraz reprezentace U20...
Půjde o můj čtvrtý sraz v rámci tohoto výběru. Dosud jsem nastoupil do utkání proti Anglii, Německu, Nizozemsku a dvakrát proti Itálii. Těší mne, že se mnou poprvé odjede i Tomáš Svoboda. Při jeho premiéře mu určitě rád poradím a začlením ho do kolektivu.

Pořadí ankety Hráč měsíce za září 2019:

1. Fortelný Jan 206 b., 2. Klobása Stanislav 187 b., 3. Smejkal Tomáš 182 b., 4. Tlustý Petr 156 b.,5. Jawo Lamin 145 b., 6. Javůrek Jan 93 b., 7. Tijani Mohamed 87 b., 8. Svoboda Tomáš 74 b., 9. Vejmola Luděk 61 b.

 
Aktuálně

Petr Kuchta: Představoval bych si více bodů na našem kontě

Zatímco předchozí tři sezóny dorostenci FC Vysočina povětšinou marně bojovali o postup z MSDL do I. ligy, neboť proti bylo covidové storno sezóny, tak v aktuálním ročníku mají naši mladíci jiné starosti. V druhé nejvyšší soutěži totiž působí „béčka“ Vysočiny – U18 a U16 a mají jednoznačný záchranářský cíl. O podzimních bojích staršího dorostu jsme... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu