06.12.2018, Miroslav Fuks

Hotel Gustav Mahler hostil společenský večer FC Vysočina Jihlava

Hotel Gustav Mahler hostil společenský večer FC Vysočina JihlavaDůstojné prostory velkého sálu jihlavského Hotelu Gustav Mahler ve čtvrtek 6. prosince hostily II. společenský večer fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava. Klub po roce na jedno místo a v jeden čas sezvat politickou reprezentaci města a kraje, reklamní partnery a sponzory, akcionáře a vedení klubu, zaměstnance, trenéry, hráče prvního týmu, členy realizačních týmů či talentované dívky a chlapce z líhně FC Vysočina.

 

Večírek nastartoval desetiminutový sestřih jihlavských gólů v roce 2018. Poté s projevem vystoupil ředitel klubu Jan Staněk. Druhý očekávaný projev Františka Vaculíka, majoritního vlastníka klubu, se nakonec neuskutečnil, neboť pan Vaculík hosty dorazil pozdravit se zpožděním. Mezi příchozími nechyběli senátor Miloš Vystrčil či předseda Krajského fotbalového svazu Kraje Vysočina Miroslav Vrzáček.

Hráč roku

Závěr roku vybízí k hodnocení a bilancování, tudíž další bod programu představovalo k vyhlášení trojice nejlepší hráčů FC Vysočina za rok 2018 dle celoročního hlasování příznivců na klubovém webu. Bronzovou pozici obsadil čtyřiadvacetiletý krajní záložník či obránce Jakub Fulnek, druhou příčku bral dvaatřicetiletý stoper Petr Tlustý a ocenění pro nejlepšího hráče za rok 2018 převzal dvaatřicetiletý ofenzivní záložník Lukáš Zoubele. Od Vítězslava Šalandy ze společnosti VÝVOJ, oděvní družstvo v Třešti obdržel poukaz na zhotovení obleku na míru. Další ceny poskytly firmy:

Nejlepší hráči mládeže

Stalo se dobrou tradicí posledních let, že klub oceňuje trojici hráčů z každého žákovského a dorosteneckého týmu FC Vysočina. Tentokrát bylo toto vyhodnocení součástí společenského večera FCV. Trenéři mládeže a sportovní vedení klubu při svém výběru nezohledňovali pouze sportovní výkon, ale též přístup k tréninku, chování v kolektivu a plnění studijních povinností. Ocenění obdrželi volnou permanentku na jarní sezónu ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE, dále upomínkový pohár od firmy POHARY.COM a sortiment od společnosti Lion Sport, která je autorizovaným e-shopem a prodejcem značky Adidas.

Přehled oceněných:
dívky: Soukupová Natálie, Jůzlová Eliška, Petrašová Bára
roč. 2007: Kotrba Matěj, Stratil Ondřej, Pospíchal David
roč. 2006: Bouchner Daniel, Skoumal Pavel, Veselý Filip
roč. 2005: Haala Jan, Šancl Filip, Záruba Tadeáš
roč. 2004: Smejkal Tadeáš, Fila Lukáš, Farka Dominik
roč. 2003: Vodička Jiří, Vítek Jan, Miška Matyáš
roč. 2002: Ritter Adam, Shudeiwa Fares, Fila Martin
roč. 2001: Mikuška Pavel, Havlín Václav, Pojezný Karel
roč. 2000: Křivánek Radek, Lancman Michal, Svoboda Tomáš

fotogalerie ze společenského večera FC Vysočina - ZDE


 
Aktuálně

Stopeři Adam Hink a Matyáš Hnízdil u remízy U15 s Maďarskem

Reprezentace U15 dnes odehrála druhé listopadové přípravné utkání s Maďarskem. Po úterní výhře 2:0 tentokrát svěřenci trenéra Karla Havlíčka remizovali 1:1. V základě sestavě Česka nastoupili jihlavští stopeři Adam Hink a Matyáš Hnízdil. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu