12.07.2019, Miroslav Fuks

Generálka na ligový start: znovu proti Skalici

Generálka na ligový start: znovu proti SkaliciObě generálky FC Vysočina na ligový start v roce 2019 ponesou stejného soupeře – MFK Skalica. Proti tomuto slovenskému druholigovému celku jihlavský tým nastoupil na svém stadiónu 23. února před výkopem jara a nyní na oplátku míří do tohoto patnáctitisícového města kousek od Hodonína, aby v sobotu 13. července od 17:30 hodin prověřil svoji formu před podzimním výkopem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

 

Letní příprava je pomalu u konce a start nového ročníku II. ligy se neúprosně blíží. Již v pondělí 22. července se tým kouče Radima Kučery představí před kamerami ČT Sport na stadiónu Ústí nad Labem. Cennou prověrkou na důležitý start sezóny nepochybně bude duel ve Skalici, na půdě 3. celku uplynulého ročníku II. slovenské ligy. MFK své kvality prokázal už při únorové generálce, kde v první půli předvedl výborný výkon a nakonec si z Jihlavy odvezl šťastnou výhru 1:2. Mančaftu kolem zkušeného kapitána Opiely se daří i v letní přípravě, kdy 1:0 podlehl Slovácku, 3:3 remizoval s Trnavou, v poměru 4:1 hladce porazil Vítkovice a ve stejném poměru přehrál slovenský Rohožník.

Vysočina v generálce bude moci poprvé nasadit sparťanského hosta Jana Fortelného. Poměrně reálný je též start uzdravených Jana Pavlíka a Samuela Šefčíka. Ze zdravotních důvodů budou nadále scházet Adam Ritter a Lamin Jawo.

 
Související
Aktuálně

Hráči a odchovanci FC Vysočina se v reprezentacích neztratili

Zatímco většina jihlavských fotbalistů během uplynulé reprezentační přestávky tvrdě trénovala a dobíjela baterky před náročným a velmi důležitým podzimním finišem, tak trojice jejich spoluhráčů vyrazila na srazy reprezentací. V dresech se lvíčkem na prsou se neztratili, což rozhodně platí i pro odchovance FC Vysočina v národním týmu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu