18.08.2007, Miroslav Fuks

Gebreselassie dodatečně nominován!

Gebreselassie dodatečně nominován!Theodor Gebreselassie byl dodatečně nominován do české jedenadvacítky pro přátelské mezistátní utkání ve Skotsku, které bude sehráno v úterý 21. srpna od 19:30 hodin ve Falkirku. Trenér Vítězslav Lavička po dohodě s kluby nevzal do Skotska Suchého a Jandu ze Slavie a Šimůnka z Wolfsburgu. Místo nich se na srazu objeví právě Gebreselassie a dále Dočkal z SK Kladno a Pazdera ze Zlína. „Theoše“ jsme požádali o aktuální rozhovor.

 
Kdy jsi se tuto novinku dozvěděl?

V pátek mi volal přímo trenér Lavička, že mne dodatečně posunul do nominace?

Na jaký post s tebou počítá?

Nespecifikoval mi, jestli jedu jako stoper, krajní bek či defenzivní záložník. To se snad dozvím na srazu. Já jsem hlavně hrozně rád, že jsem se nominace dostal a že se poprvé podívám do Británie. Doufám, že si přitom připíši i premiérový reprezentační start a v jedenadvacítce se udržím!

Sraz je už v neděli podvečer. Jak to skloubíš se zápasem v Hradci?

S největší pravděpodobností ihned po utkání vyrazím do Prahy na místo srazu.

Uvědomuješ si, že jsi první český fotbalový reprezentant tmavé pleti?

Asi to tak bude. Někdo přeci musí být první (smích).

 
Aktuálně

České zahradní traktory podporují FC Vysočina!

Fotbalový klub, to nejsou jen profesionální fotbalisté, trenéři, mládežničtí hráči či zaměstnanci klubu, ale i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílejí na fungování a ekonomickém zabezpečení klubu. V rámci tradičního bližšího představení reklamních partnerů FC Vysočina naše volba padla na tandem dvou firem, které pomáhají nejen s péčí FCV o... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu