21.01.2011, Miroslav Fuks

Fotbalistům FC Vysočina končí třetí týden přípravy

Fotbalistům FC Vysočina končí třetí týden přípravy„Ještě týden!“ To si možná nyní říkají fotbalisté FC Vysočina. Mají totiž za sebou třetí týden velmi náročné kondiční přípravy. Do toho čtvrtého, pravděpodobně nejtěžšího, se odrazí v sobotu po skončení posledního duelu základní skupiny Tipsport cupu. Jihlava v něm změří síly od 12:00 hodin s domácí Zbrojovkou Brno.

 

„Půjde o další vítanou prověrku proti kvalitnímu prvoligovému soupeři. Hodláme dát šanci všem dostupným hráčům našeho kádru, šetřit budeme Uvarenka, Halamu, Dolejše a Tlustého. Naopak stále nemůžeme počítat s Krutým, Dortem, Bačou a Šimonkem. Ti s ohledem na jejich únavová a svalová zranění procházejí léčebnými procedurami a trénují individuálně. I proto je nebereme ani na třídenní kondiční soustředění,“ uvedl k sobotnímu duelu kouč Josef Vrzáček.

Jihlavský tým se do jabloneckého hotelu Břízky vrací po roce: „Nalezneme zde ideální podmínky k třífázovému tréninku a nezbytné regeneraci. V neděli 23. ledna si hráči užijí jediný den volna a den poté ráno vyrazíme na sever Čech. Vrátíme se ve středu večer po odehrání přípravného utkání proti třetiligovému Arsenalu Česká Lípa. Náročný lednový kondiční blok vyvrcholí ve druhé polovině příštího týdne dvoufázovými tréninky v domácím prostředí,“ podal informace o nadcházejícím programu mužstva trenér Vrzáček.

 
Aktuálně

Jak si FC Vysočina vedl v zimní přípravě?

"Jen" šest přípravných duelů a další tři tréninkové modelové duely sehráli fotbalisté FC Vysočina během tradičně dlouhé a náročné zimní přípravy. Získávali tak herní praxi, sehrávali se a ladili formu na jarní boje. Jak si v těchto prověrkách vedli a v jakých sestavách se v nich představili? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu