31.05.2017, Miroslav Fuks

Fotbalisté FC Vysočina do letní přípravy vstoupí v pondělí 19. června

Fotbalisté FC Vysočina do letní přípravy vstoupí v pondělí 19. červnaJen tři týdny stráví fotbalisté FC Vysočina na letní dovolené. Prvoligový tým se na stadiónu v Jiráskově ulici znovu sejde v pondělí 19. června. Nezbytné funkční a diagnostické testy na FTVS v Praze budou na programu o týden později. Vrcholem letního bloku bude tradiční herní soustředění v ideálním prostředí jednoho z hornorakouských relaxačních resortů.

 

FC Vysočina plánuje během letního bloku odehrát celkem osm přípravných duelů. První bude sehrán až po absolvování náročného kondičního bloku v sobotu 1. července proti Viktorii Žižkov. O čtyři dny později Jihlava absolvuje tradiční turnaj Perleťový pohár v Žirovnici, kde pravděpodobně narazí na Tatran Prešov a Duklu Praha. V sobotu 8. července pak bude na programu duel proti Teplicím.

V neděli 9. července nabere jihlavský tým směr Horní Rakousko, kde stejně jako v loňském roce proběhne v rámci herního soustředění ladění formy FC Vysočina na start I. ligy. Potrvá do neděle 15. července a prvoligový kádr jej stráví v krásném prostředí Hotelu Miraverde v městečku Bad Hall jižně nedaleko Linze. Součástí soustředění budou i dvě náročné prověrky proti dvěma celkům 2. Bundesligy – SV Darmstadt 98, jenž aktuálně sestoupil z 1. Bundesligy, a 1. FC Heidenheim, který v uplynulém ročníku druhé nejvyšší německé soutěže obsadil 6. pozici a zároveň je partnerským městem Jihlavy.

Po návratu z Horního Rakouska jihlavský tým ve středu 19. července prověří Velké Meziříčí a o tři dny později bude na programu generálka na nejvyšší soutěž, přičemž soupeř FC Vysočina bude teprve upřesněn. Nový ročník I. ligy  odstartuje 29. července.

 
Aktuálně

Nákup permanentek KROK ZA KROKEM

O půlnoci z 12. na 13. července odstartuje na portálu https://www.upfan.io/ prodej permanentek na nový soutěžní ročník. Protože se jedná o zbrusu novou spolupráci, nabízíme vám návod, jak krok za krokem pořídit permanentní vstupenku. A to v několika variantách. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu