19.04.2004, Redakce

Fanoušci se opět sejdou před utkáním s Prachaticemi

JIHLAVA - Slavné čtvrtfinálové utkání, ve kterém Vysočina vyřadila Teplice a vybojovala si historickou účast v semifinále Poháru ČMFS, se konečně stalo impulsem k vytvoření správné fotbalové atmosféry na dosud poněkud ztichlém stadiónu v Jiráskově ulici. Díky za to patří fanouškům, kteří vyslyšeli klubové výzvy a sešli se s tiskovým mluvčím klubu Miroslavem Fuksem před zmíněným pohárovým zápasem. Ten jim předal buben a především jim do určeného velmi zajímavého sektoru prodal vstupenky na hlavní krytou tribunu. "Kotel" FC Vysočina tak byl na světě a i on má na nečekaném postupu jihlavských fotbalistů svoji zásluhu!

 
Pohárové utkání by rozhodně nemělo být ojedinělou vlaštovkou, neboť fanoušci iniciují obdobné setkání i před nadcházejícím domácím druholigovým duelem s Prachaticemi. Dvacet minut před jeho výkopem - v neděli 25. května v 16:40 hodin - se tak členové zrodivšího se "kotle" znovu sejdou s představitelem klubu před hlavní bránou stadiónu v Jiráskově ulici. Na místě obdrží průkazky, které je je budou po zbytek této sezóny opravňovat k zakoupení vstupenky do prostor nového kotle s 50% slevou. Průkazka též umožní nákup klubových suvenýrů s 10% slevou. Vedení klubu do konce soutěžního ročníku nevylučuje ani další výhody či překvapení pro tyto nejvěrnější fandy.
 
Aktuálně

U19 z Ostravy veze tři body

Starší dorost U19 vstoupil do nového ročníku Moravskoslezské dorostenecké ligy výhrou 2:3 na půdě "béčka" Baníku Ostrava. Střelecky se za Jihlavu prosadili Václav Havlín, Karel Pojezný a Kryštof Blokeš. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu