08.11.2012, Fanklub

Fanklub předával památeční foto žáčkům

Fanklub předával památeční foto žáčkůmV neděli 21. 10. 2012 hostila Jihlava tým AC Sparta Praha. Tento den byl významný i pro Fanklub FC Vysočina, protože se rozhodl uspořádat historicky první celostadiónové choreo. Jelikož je choreo velice finančně a hlavně časově náročné, je důležitá perfektní organizace a spousty nadšenců, kteří pomůžou, odměnou je pro ně "pouze" 30 sekund krásné podívané na svojí práci.

 

V tomto případě se vše povedlo a v desáté minutě zápasu vše vyvrcholilo a završilo snahu fanoušků, kteří věnovali svůj čas své srdeční záležitosti, kterou je FC Vysočina.

Tím to však neskončilo a fanklub FCV udělal gesto, které svědčí o tom, jaké má Vysočina fanoušky.
Kromě poděkování všem zúčastněným navštívili zástupci Fanklubu trénink žáků U12 (roč. 2001, trenérů Lukáše Staňka a Miloše Kračmara), kteří pomáhali s uspořádáním chorea, a přímo na hřišti jim předali památeční zarámované foto s věnováním.

Na závěr lze říci, že spousta ligových mužstev může jen závidět spolupráci v tomto klubu a věříme, že do budoucna se tato spolupráce odrazí i v ostatních mládežnických mužstvech.

Ještě jednou DĚKUJEME!

Fotogalerie z předání ZDE.

 
Aktuálně

Sportovec Jihlavska 2019: ocenění pro kolektivy FC Vysočina!

V důstojném prostředí Gotické síně jihlavské radnice dnes byli dekorování nejlepší sportovci okresu Jihlava za rok 2019. Stalo se tak s tříměsíčním zpožděním oproti tradičnímu březnovému termínu a hned dvojího ocenění se ve 20. ročníku ankety dostalo kolektivům FC Vysočina! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 17:00
SK Líšeň
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu