25.03.2010, Miroslav Fuks

Fadrný a Kosak u porážky od Rakouska

Fadrný a Kosak u porážky od RakouskaRakouské příhraniční město Laa an der Thaya, sousedící s jihomoravským Hevlínem, ve středu hostilo přátelské utkání reprezentačních výběrů U-18 Rakouska a Česka. Na místním stadionku se sešlo 1300 diváků. Jihlavští fotbalisté v českém dresu – Jan Kosak a Jiří Fadrný – sehráli shodně poločas. Tým Jaroslava Hřebíka nakonec prohrál 3:1 (1:1).

 

Trenér Jaroslav Hřebík nebyl pochopitelně spokojen: „Bohužel domácí vyhráli zaslouženě, protože měli několik kvalitních hráčů, kteří dokázali vytvořit šance a také je proměnit. Hráči se snaží plnit to co od nich požadujeme, ale ne všichni jsou na to zvyklí z klubů.“

RAKOUSKO „18“ – ČESKO „18“  3:1 (1:1)

Branky: 33. a 51. Domingues, 89. Kerschbaumer – 2. Brabec.
Česko: Zapletal (46. Koubek) – Hála, Jugas, Brabec (46. Fadrný), Frýdek – Štípek, Šutr (46. Svízela), Nešický (57. Zelený), Kosak (46. Jeleček) – Boháč, Kurtin (46. Pilík).

 
Aktuálně

Lukáš Vaculík: Náš tým má správný charakter i potřebnou kvalitu

Nejnáročnější sezóna v historii FC Vysočina, která se datuje od roku 2000, si to prostě vyžádala. Sportovní ředitel a předseda představenstva Lukáš Vaculík byl před diktafony novinářů netradičně vyžádán hned po skončení nedělního duelu proti Vlašimi, aby se podělil nejen o své bezprostřední dojmy a pocity. A my vám je rádi nabízíme. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu