01.07.2018, Redakce

FCV si pojistil zkušenost: smlouvy pro Tlustého, Vaculíka a Zoubeleho

FCV si pojistil zkušenost: smlouvy pro Tlustého, Vaculíka a ZoubelehoV součtu jim je 99 let, dohromady jen v I. lize nasbírali 548 zápasů a jejich zkušenosti budou v druholigových bitvách neocenitelné. Řeč je o trojici ostřílených borců, kteří v FC Vysočina prodloužili svůj profesionální kontrakt. Petr Tlustý a Lukáš Vaculík o rok, Lukáš Zoubele by měl v Jihlavě strávit dva fotbalové ročníky.

 

„V rámci naší filosofie chceme mít v mužstvu 3-4 zkušené hráče, kteří budou vést mladou generaci a těm nejmladším budou pomáhat v začleňování do dospělého fotbalu. Z hlediska charakteru, loajality a i fotbalových kvalit nám vyšli tito tři borci. S Petrem jsme se dohodli už v zimě a nyní i s oběma Lukáši. Jsme přesvědčeni, že jejich hráčská kvalita bude ve II. lize nadstandardní a svou zkušeností pomohou naplnit cíle, s nimiž do nového ročníku FORTUNA:Národní ligy vstoupíme. Trenér s nimi určitě může počítat v tom, že zajistí fungování kabiny,“ okomentoval podpisy nových smluv ředitel klubu Jan Staněk.

 
Aktuálně

Hráči a odchovanci FC Vysočina se v reprezentacích neztratili

Zatímco většina jihlavských fotbalistů během uplynulé reprezentační přestávky tvrdě trénovala a dobíjela baterky před náročným a velmi důležitým podzimním finišem, tak trojice jejich spoluhráčů vyrazila na srazy reprezentací. V dresech se lvíčkem na prsou se neztratili, což rozhodně platí i pro odchovance FC Vysočina v národním týmu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu