13.03.2019, Zuzana Michalková

FCV provětral šatník a pomůže dobré věci!

FCV provětral šatník a pomůže dobré věci!Jistě vám v posledních dnech neunikla informace o blížící se akci s názvem Fashion Market, jež chystá Citypark ve spolupráci s Nemocnicí Jihlava už tuto sobotu 16. března. Své okoukané oblečení či dokonce kopačky do chystaného dobročinného prodeje věnovali i fotbalisté FC Vysočina!

 

Fashion Market dává druhou šanci nepotřebným módním kouskům. Darovat je mohl každý z nás a stranou nezůstaly ani známé osobnosti a instituce kraje. Výtěžek z dobročinného prodeje věnovaného oblečení a doplňků z druhé ruky půjde na pomoc dětem – konkrétně na konto dětského oddělení Nemocnice Jihlava.

A protože naši fotbalisté mají v sobotu na programu další domácí zápas proti Sokolovu a nemohou se tak akce osobně zúčastnit, věnovali do dobročinného prodeje své nepotřebné věci s předstihem. Pevně věří, že jejich kousky ještě někomu udělají radost a dobře poslouží.

Co konkrétně kluci darovali a na co se tak můžete těšit? Lamin Jawo, Ondřej Machuča, Ivan Dujmović a Dominik Preisler věnovali do prodeje kopačky, Vlastimil Veselý brankářské rukavice, Lukáš Zoubele stylovou bundu, pánové Jirka Klíma, Martin Chlumecký, Filip Novotný, German Šlein, Filip Vedral, Jan Javůrek, Standa Klobása, Nicolas Šumský a Lukáš Vaculík vybrali ze svých skříní nejrůznější trika či mikiny a nejvíce po jarním detoxu zřejmě volala šatní skříň Kuby Petra. Náš ofenzivní záložník donesl hned dvě plné tašky všeho možného. 😊

Sobotní Fashion Market podpoří svým vystoupení i stříbrná slavice Ewa Farna. Na návštěvníky Cityparku jako sladká tečka čeká kávový festival, líčení a stylistka zdarma a po celý den pohodový chill out DJ.

 
Aktuálně
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu