22.01.2018, Redakce

FCV hledá partnera(y) televizního duelu proti Slavii!

FCV hledá partnera(y) televizního duelu proti Slavii!V sobotu 17. února 2018 vstoupí fotbalisté FC Vysočina Jihlava do jarní části fotbalové sezóny, když v domácím utkání od 16:30 hodin nastoupí proti soupeři z nejatraktivnějších – Slavii Praha. Duel 17. kola HET ligy bude vysílán v přímém přenosu na televizním kanálu ČT2.

 

Z mnoha sportovních důvodů se bude jednat o mediálně velmi sledované utkání. Tištěná i internetová média budou o zápase informovat řadu dnů dopředu a stejně tak i nejméně další týden po jeho odehrání budou veřejným prostorem kolovat fotky a videa z tohoto duelu. „Náš klub se proto rozhodl oslovit široké spektrum významných firem i za hranicemi Kraje Vysočina a nabídl jim za velmi zajímavých podmínek možnost stát se partnerem tohoto utkání. Potenciální partneři tak mají možnost získat výraznou visibilitu a marketingovou prezentací před utkáním, v jeho průběhu a i v následujících dnech po jeho odehrání. Mimo řady doprovodných aktivit a forem zviditelnění nabízíme umístnění loga a jména partnera utkání na nejlukrativnější prostor – přední stranu dresů našeho týmu,“ okomentoval tento krok ředitel klubu Jan Staněk.

Šéf FC Vysočina dále doplnil: „Další formy propagace zahrnují umístnění loga partnera utkání na trika během rozcvičky fotbalistů, kšiltovky během televizních rozhovorů či dynamickou reklamu na LED perimetrech podél hrací plochy proti záběrům televizních kamer. Odhadovaná sledovanost přímého přenosu se pohybuje od 200 tisíc do 500 tisíc diváků. Lákavý bonus snad představuje fakt, že dresy s logem budou ponechány po utkání k dispozici partnerovi, přičemž náklady na jejich vyhotovení půjdou za klubem.“

Zaujala Vás tato netradiční možnost a nabídka? Bližší informace a podrobnosti Vám rád sdělí ředitel klubu Jan Staněk – e-mail: jan.stanek@fcvysocina.cz, tel.: 737 689 357.

 
Aktuálně

Vysočina proti Chrudimi předvedla velký obrat a zaslouženě zvítězila

Vysočina se po dvou těsných prohrách 0:1 potřebovala střelecky chytit a zvítězit. Jenže proti Chrudimi velmi rychle prohrávala 0:2 a vypadalo to s ní bledě. Jenže poté ještě do půle předvedla velký obrat, když snižoval Stanislav Klobása, poté se dvakrát trefil Michal Ševčík a na 4:2 zvýšil Lukáš Červ. Ve druhém dějství Ševčík nádhernou trefou z... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu