25.05.2016, Miroslav Fuks

FC Vysočina zorganizoval další díl seriálu „Měsíc náborů“

FC Vysočina zorganizoval další díl seriálu „Měsíc náborů“Po celé České republice v květnu probíhá další "Měsíc náborů" mladých fotbalistů a fotbalistek, jehož součástí je též projekt „Můj první gól“. Na uskutečnění největšího sportovního náboru v českých dějinách, který se poprvé uskutečnil v září 2014, se podílí Fotbalová asociace České republiky, Česká televize, kluby SYNOT ligy, FNL a krajské a okresní fotbalové svazy. Jeden z mnoha dílů tohoto bezesporu prospěšného a vydařeného seriálu, jenž obdržel zlaté ocenění UEFA Best Grassroots Project, hostil ve středu 25. května stadión v Jiráskově ulici.

 

Děti z jihlavských mateřských škol, kterých dorazilo zhruba 150, si na travnaté ploše užily parádní dopoledne vyplněné dovednostními soutěžemi a disciplínami, které se netýkaly pouze fotbalové průpravy. Asistoval jim obletovaný maskot Ježour a mladší dorostenci FC Vysočina. Nad organizačním zabezpečením akce bděli členové vedení mládežnického úseku FC Vysočina. Děti si ze sportovního areálu krom dobré nálady a chuti vyzkoušet fotbal odnesly i drobné dárečky.

Doplňme, že již zítra se uskuteční tradiční nábor do přípravek FC Vysočina, který je určen chlapcům ročníků 2010 a 2011. Bližší najdete TADY.

  • fotogalerii ze středeční akce naleznete ZDE

Projekty „Měsíc náborů“ a „Můj první gól“

Projekt „Měsíc náborů“ se pod záštitou Fotbalové asociace České republiky ve fotbalovém prostředí objevuje již poněkolikáté a i díky němu získá členství ve FAČR tisíce nových členů, mladých fotbalistů a fotbalistek.

Díky projektu „Měsíc náborů“ opět získáte skvělou příležitost přihlásit své dítě do jakéhokoli fotbalového klubu ve vašem okolí a zaregistrovat ho jako člena Fotbalové asociace České republiky. Stačí si vybrat pro vás nejvhodnější klub, přivést malého fotbalistu nebo malou fotbalistku na nábor nových dětí a dát jim tím možnost začít oficiálně hrát tento nejrozšířenější, nejpopulárnější a pohybově nejvšestrannější sport na světě. Kluby vám poté vyřídí členství FAČR, díky kterému získává každý člen i mnoho zajímavých možností a výhod.

Nedílnou součástí projektu je též aktivita „Můj první gól“, díky kterému mají zaregistrovaní hráči ročníku 2008 možnost požádat o fotbalový balíček (taška na fotbal, lahev, míč, reprezentační dres, podpisové kartičky).


 
Aktuálně

Juniorka v derby vedla, nakonec však výrazně podlehla

Další z řady krajských divizních derby skončilo pro juniorku FC Vysočina jasnou porážkou 1:5 (1:2). Naši mladíci nastoupili posíleni Miroslavem Křehlíkem a Lukášem Filou a právě ten Jihlavu poslal ve 4. minutě do vedení. Jenomže v dalších minutách už střílel pouze favorit zápasu a výrazně zkušenější Žďár nad Sázavou, který tak potvrdil konečnou 2.... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu