16.07.2012, Miroslav Fuks

FC Vysočina: zatím prodáno přes 600 permanentek

FC Vysočina: zatím prodáno přes 600 permanentekStav předsezónního prodeje permanentek láme z pohledu FC Vysočina rekordy. V současné chvíli už je prodáno přes 600 kusů permanentek! Zároveň dnes skončila blokace permanentek z uplynulého ročníku. Tři týdny před prvním domácím zápasem FC Vysočina v Gambrinus lize je tak zhruba třicet zajímavých míst k dispozici novým případným majitelům.

 

„Proud zájemců o permanentky zatím k naší radosti neubývá a vše nasvědčuje tomu, že bychom se mohli přiblížit tisícovce prodaných permanentek. K tomu předpokladu nás opravňuje množství zamluvených míst a poptávka ze strany firem z našeho regionu, které permanentky kupují pro své zaměstnance. Zájem by mohla podpořit i dnes startující mediální kampaň, která potrvá týden na vlnách Hitrádia Vysočina, Rádia Jihlava, Rádia Impuls a též na stránkách Jihlavských listů a DENÍKU,“ uvedl marketingový manažer klubu Miroslav Fuks.

Prodej permanentek probíhá ve Fanshopu FC Vysočina pod novou tribunou stadiónu vždy v pondělí a ve středu od 10:00 do 17:00 hodin. Vstupenky na domácí premiéru proti Plzni bude možné v předprodeji zakoupit tamtéž a to pouze ve čtvrtek 2. srpna.

 
Aktuálně

Aleš Křeček: Utkání v horkém počasí sneslo slušné parametry

Fotbalová Vysočina a spolu s ní nový trenérský tým i několik nováčků v kádru má za sebou úvodní duel velmi krátké letní přípravy na nový soutěžní ročník. Jihlavský obměněný celek proti nováčkovi I. ligy z Pardubic herně rozhodně obstál, ovšem nakonec odjel nejtěsněji poražen. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu