25.05.2018, Miroslav Fuks

FC Vysočina uspořádal I. ročník FCV Cupu partnerských firem!

FC Vysočina uspořádal I. ročník FCV Cupu partnerských firem!FC Vysočina se v pátek 25. května postaral o netradiční tečku za fotbalovou sezónou, když pro týmy partnerů jihlavského klubu uspořádal velmi dobře zabezpečený a pohodový turnaj v malé kopané. Na perfektně připravené vedlejší travnaté ploše v areálu v Jiráskově ulici vznikla čtyři hřiště, na nichž zápolilo 10 týmů. Tím nejlepším se nakonec stal mančaft reprezentující DAFE-PLAST, který ve finále porazil tým Abus Gastro.

 

Mezi hráči nechyběla ani některá známá jména. Exligoví fotbalisté Tomáš Kaplan a Jindřich Kučera, dorostenecký trenér FC Vysočina Josef Matoušek nebo bývalý hráč FC PSJ a současný trenér mladšího dorostu Petr Kuchta.

Ceny do turnaje poskytly společnosti Pohary.com a Lion Sport. Tradičně skvělý gastronomický servis poskytla jihlavská firma Veřejné stravování Zdeněk Pecha.

Výsledky FCV Cupu 2018:

Nejsympatičtější tým: PKV
Nejlepší brankář: Jan Růžička (Chládek a Tintěra)
Nejlepší střelci: 9 - Tomáš Kaplan (DAFE-PLAST), 8 – Richard Svoboda (Abus Gastro), 6 – Michal Mikšíček (DAFE-PLAST), Josef Eis (Chládek a Tintěra).

Pořadí turnaje:
1. DAFE-PLAST
2. Abus Gastro
3. SMJ,
4. Chládek a Tintěra
5. Moreau Agri
6. MOKOV
7. GPD
8. VHS Stavby
9. PKV
10. UDANAX

  • fotografie z turnaje ZDE
 
Aktuálně

Vysočina v kombinované sestavě nestačila na Chrudim

Fotbalisté FC Vysočina se ani ve třetím letním přípravném duelu nedočkali vítězství. V kombinované sestavě, v níž dostali velký herní prostor mladíci z akademie a testovasní hráči, podlehli druholigovému sokovi MFK Chrudim 2:1 (1:1). Skóre duelu z penalty otevřel Jakub Selnar. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu