24.11.2010, Miroslav Fuks

FC Vysočina testuje tři fotbalisty

FC Vysočina testuje tři fotbalistyAktuální přípravné mezidobí je ideálním obdobím pro otestování potenciálních adeptů dresu FC Vysočina. V tomto týdnu se tak do tréninkového procesu zapojí rychlonohý levonohý krajní záložník Sigmy Olomouc Martin Pulkert, mladý arménský útočník Mostu Gevorg Badalyan a slovenský stoper z Nemšové Roman Častulín. Navíc vedení klubu dotahuje vyřízení vízových povolení pro dva talentované hráče z Bosny a Hercegoviny.

 

Martin Pulkert (nar. 1984) je jihlavskému publiku znám ze svých druholigových angažmá ve Vítkovicích, Opavě a na Viktorii Žižkov. Tento 167 cm vysoký kmenový hráč Sigmy Olomouc má na svém kontě 29 prvoligových startů. Při svých působeních ve II. lize nastoupil do 79 duelů a vstřelil 6 branek. Pulkert na podzim působil na hostování v celku MSFL SK Sulko Zábřeh. V minulosti okusil třetí nejvyšší soutěž v HFK Olomouc a Lipové.

Teprve devatenáctiletý 189 cm vysoký útočník Baníku Most Gevorg Badalyan je členem arménské reprezentace U19 a U21. Do II. ligy ČMFS poprvé nakoukl v loňském ročníku, kdy si připsal 2 starty. Na podzim 2010 se do mostecké sestavy prosadil čtyřikrát.

Pětadvacetiletý stoper Roman Častulin je hráčem slovenského celku FK Slovan Nemšová hrajícího třetí nejvyšší soutěž.

 
Aktuálně

Aleš Křeček: Nebyli jsme spokojení s výkonem v prvním poločase

Úvodní zimní prověrka FC Vysočina proti SK Líšeň nabídla dvě výrazně odlišné sestavy a též dva různé poločasové výkony. Jasně to dokládá pozápasové hodnocení z úst jihlavského kouče Aleše Křečka. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu