01.07.2010, Miroslav Fuks

FC Vysočina se těší na turnaj do Tisu

FC Vysočina se těší na turnaj do TisuFotbalisté FC Vysočina se v neděli 4. července dočkají prvního zápasové testu. Po náročném kondičním soustředění se představí na 11. ročníku turnaje v Tisu, který letos nese název Oresi Cup. Od 11.45 hodin nastoupí proti Viktorii Žižkov a v boji o konečné umístění proti dalším druholigovým celkům – Vlašimi nebo Sezimovu Ústí.

 

„S Bohemians Praha jsem v Tisu hrál dvakrát nebo třikrát a vždy jsme zde byli velmi spokojeni. Po kondiční přípravě představuje ideální předěl a já jsem rád, že na turnaji budu moci vyzkoušet všechny hráče. Poprvé to bude obránce Jana Halama, kterého dobře znám a věřím, že by mohl zvednout konkurenci a kvalitu v našich zadních řadách. Zároveň doufám, že v neděli budeme moci vyzkoušet některého z útočníků, o nichž jednáme. Naopak bude scházet kapitán Filip Dort, který si na středečním herním tréninku zablokoval záda a bude absentovat do pondělí. Jeho zranění je vlastně jedinou malou kaňkou na kondiční soustředění. Byli jsme velice spokojeni s přístupem hráčů, jejich pracovitostí i podmínkami, které jsme v Hotelu SKI měli. Vše nám vyšlo optimálně,“ uvedl trenér Luboš Urban.

 
Aktuálně
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu