22.01.2014, Miroslav Fuks

FC Vysočina hostil seminář pro mládežnické trenéry

FC Vysočina hostil seminář pro mládežnické trenéryFotbalový klub mládeže Vysočina Jihlava ve spolupráci s Krajským fotbalovým svazem Vysočina pořádal ve středu 22. ledna seminář s reprezentačním trenérem U18 Miroslavem Soukupem. Setkání proběhlo ve VIP zázemí klubu na stadiónu v Jiráskově ulici a bylo určeno pro mládežnické trenéry Kraje Vysočina.

 

Trenér Miroslav Soukup, který v Gambrinus lize vedl Slovácko a České Budějovice a nejvíce na sebe upozornil stříbrnou medailí ze světového šampionátu U20 v roce 2007, přítomným trenérům z celého Kraje Vysočina věnoval tříhodinový seminář. Ten se primárně věnoval zlepšení tréninkového procesu mládeže s cílem připravit co nejkvalitnější hráče pro reprezentační výběry U15 - U19.

„Jako jedni z mála klubů jsme využili nabídku FAČR přivést do našich prostor odborníka na mládež v České republice. Tuto možnost jsme nevyužili pouze pro náš klub, ale nabídli jsme ji pro trenéry v celém Kraji Vysočina. Celkem se zúčastnilo 29 trenérů, kteří měli možnost slyšet špičkovou přednášku z oblasti rozvoje mládežnických individualit v české kopané. Seminář zakončili posluchači obrovský potleskem pro pana Soukupa,“ uvedl Josef Morkus, sportovní manažer mládeže FC Vysočina.

  • fotografie ze semináře naleznete ZDE

 
Aktuálně

Vysočina proti Chrudimi předvedla velký obrat a zaslouženě zvítězila

Vysočina se po dvou těsných prohrách 0:1 potřebovala střelecky chytit a zvítězit. Jenže proti Chrudimi velmi rychle prohrávala 0:2 a vypadalo to s ní bledě. Jenže poté ještě do půle předvedla velký obrat, když snižoval Stanislav Klobása, poté se dvakrát trefil Michal Ševčík a na 4:2 zvýšil Lukáš Červ. Ve druhém dějství Ševčík nádhernou trefou z... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu