24.10.2019, Miroslav Fuks

FC Vysočina Jihlava kope za Vývoj

FC Vysočina Jihlava kope za VývojNadpis berte s nadsázkou, něco pravdy na tom ale je. Ředitel, hlavní trenér prvního týmu a členové managementu fotbalového klubu jsou od 21. října hrdými majiteli oděvů z Vývoje. Ve fotbalové Jihlavě si jsou totiž dobře vědomi toho, že šaty dělaj člověka. A jistě nejen tam.

 

Jiný dezén pro trenéra

Oblek pro ředitele Jana Staňka a saka pro kouče Radima Kučeru a pracovníky širšího vedení klubu jsme předali v deset hodin. Symbolicky, neboť jak možná víte, pod heslem “FC Vysočina” získáváte u pokladny Vývoje desetiprocentní slevu na svůj nákup.

“Oděvy jsou ve stylu business casual, saka realizačního týmu slouží jako stejnokroj, trochu jiný dezén má sako hlavního trenéra, aby se odlišil,” řekl k zakázce krejčovský mistr Vývoje Vítězslav Šalanda.

Proč zrovna business casual? Je totiž kombinací pánské elegance a pohodlí. Základem je vždy dobře padnoucí sako. Třeba i sportovního střihu, zkombinované s kalhotami a například ležérnější košilí nebo trikem typu polo. Tento oděv je tedy jasnou volbou pro muže, kteří od svého oblečení žádají komfort a přitom chtějí vypadat reprezentativně.

Co oceňuje FC Vysočina?

“Velice si vážíme, že jsme nastartovali spolupráci s významnou místní značkou, jejíž věhlas hranice Vysočiny už dávno přerostl. I proto naše spojení vnímáme jako prestižní a perspektivní pro budoucnost,” zdůraznil ředitel Jan Staněk.

Klubový šéf dále doplnil: “Těší nás, že díky skvěle padnoucím sakům od Vývoje bude ošacení FC Vysočina jednotné nejen na hřišti, ale i v kancelářích. Věříme, že tento moment pomůže nejen pozitivnímu image vedoucích představitelů FCV, ale i tolik potřebnému týmovému duchu v našem klubu.”

  • fotografie z předání sak od Vývoje - ZDE

 
Aktuálně

Vysočina se z Vlašimi nechce vracet s prázdnou

Zatímco v tabulce domácích duelů náleží FC Vysočina s jediným získaným bodem až 11. příčka tabulky, tak v bilanci venkovních duelů je jihlavský celek se sedmi body ze čtyř utkání na 4. pozici. S touhou potvrdit tento trend a napravit domácí výbuch proti Blansku odjede Vysočina ve středu 25. listopadu k duelu na půdě Vlašimi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu