07.06.2012, Miroslav Fuks

FC Vysočina Cup opět pro ZŠ E.Rošického

FC Vysočina Cup opět pro ZŠ E.RošickéhoNa umělé trávě v Jiráskově ulici dnes vyvrcholil turnaj v minifotbalu žáků 6. a 7. tříd základních škol okresu Jihlava hraný pod názvem FC Vysočina Cup. Jeho partnerem a spoluorganizátorem se podruhé v řadě stal právě FC Vysočina. Tradičním pořadatelem tohoto turnaje základních škol je Asociace školních sportovních klubů a dále se na něm podílí i Krajský fotbalový svaz Vysočina.

 

Přesvědčivým vítězem klání se i letos stali žáci ZŠ Evžena Rošického v Jihlavě. Ti ve finále porazili tým ZŠ Luka nad Jihlavou 7:1. Třetí příčku vybojovali žáci jihlavské ZŠ Kollárova před ZŠ Havlíčkova.

Vyhlašovány byly též individuální ceny. Nejlepším hráčem byl zvolen Patrik Zadražil ze ZŠ Kollárova, titul nejlepšího brankáře si odnesl Jiří Kanswohl z Luk nad Jihlavou a pomyslnou korunu krále střelců si vystřílel Dominik Pacek ze ZŠ Evžena Rošického.

Doplňme, že konání FC Vysočina Cupu sponzorsky podpořily firmy INA SPORT – HUMMELL a Sodo Duo z Nové Vsi u Chotěboře.

  • fotografie z turnaje naleznete ZDE

 
Aktuálně

FC Vysočina proti Prostějovu potřebuje zvítězit

Čtyři dny po pohárovém svátku se mohou fanoušci FC Vysočina těšit na další domácí duel. Zatímco proti prvoligovému Hradci Králové mohli jihlavští fotbalisté hrát uvolněně, tak v neděli 1. října je od 17:00 hodin čeká o poznání větší tlak. Proti Prostějovu by potřebovali zvítězit a po dlouhých pěti kolech konečně bodovat naplno. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu