15.04.2014, Miroslav Fuks

Do McDonalds pro podpisy, vstupenky zdarma a obsluhu od hráčů!

Do McDonalds pro podpisy, vstupenky zdarma a obsluhu od hráčů!Středa 16. dubna bude v jihlavské restauraci McDonalds na Masarykově náměstí od 16:00 hodin patřit zábavnému odpoledni pro děti. Vyhlašovat se budou nejhezčí velikonoční vajíčka, děti bude bavit maskot Ronald McDonald a své místo bude mít v programu i FC Vysočina! Haris Harba a Lukáš Masopust se totiž ujmou netradiční obsluhy a poté plynule přejdou do své autogramiády!

 

Nejen jejich přítomnost však fanoušky FC Vysočina bude lákat ke středeční odpolední návštěvě jihlavské restaurace McDonalds. Prvních padesát zákazníků, kteří si zakoupí libovolné velké McMenu, totiž ZDARMA obdrží vstupenku na atraktivní domácí utkání Gambrinus ligy proti Bohemians Praha 1905! To je na programu v pátek 18. dubna od 20:15 hodin na stadiónu v Jiráskově ulici v Jihlavě.

 
Aktuálně

U16 na All Stars Cupu: velmi dobré 10. místo!

Mladší dorostenci FC Vysočina se ve dnech od 14. do 16. června po dvou letech znovu představili na prestižním mezinárodním turnaji All Stars Cup. V obrovské konkurenci se v Praze rozhodně neztratili a při měření sil proti špičkovým světovým klubům zanechali velmi dobrý dojem. Po úvodních dnech jim jen těsně unikl postup do finálové osmičky a... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu