12.07.2006, Miroslav Fuks

Dnes byla zahájena letní příprava staršího dorostu

Ve středu 12. července byla zahájena letní příprava staršího dorostu A před nadcházejícím ročníkem nejvyšší dorostenecké soutěže 1.ČPP ligy. Novému trenéru mužstva Romanu Kučerovi se přihlásilo 24 hráčů, mezi kterými tvořili větší část hráči ročníku 1988 z loňského prvního týmu. Mužstvo dále doplnili další hráči téhož ročníku, kteří působili v rezervě staršího dorostu.

 
O tým výše - z mladšího dorostu A do staršího dorostu A - rovnou vyskočil brankář Jan Hlavoněk, obránce Vojtěch Černý a záložník Jiří Pikl, který je dokonce ročník 1990 a ještě může nastupovat za mladší dorost.

S mužstvem se zároveň připravují čtyři testovaní hráči, kteří by mohli zvýšit konkurenci v týmu. Jsou jimi stoper František Hanovec (Pardubice), záložníci Richard Steinhauf (Artmedia Bratislava) a Jan Pospíšil (Blansko) a útočník Martin Otvářka (Chotěboř).

"Příprava bude velice krátká, už 12. srpna nás čeká ostrý ligový start na půdě pražské Sparty. V letní přípravě se proto především zaměříme na sehrání a taktiku hry tohoto nového mužstva. Musíme též vyřešit složení naší defenzívy, která narozdíl od zálohy či útoku doznala oproti minulé sezóně obrovských změn. V týmu nezůstal prakticky žádný obránce minulého kádru," informoval nás trenér Kučera, jehož svěřence v letní fázi čeká devět přípravných duelů.

 
Aktuálně

Hráči a odchovanci FC Vysočina se v reprezentacích neztratili

Zatímco většina jihlavských fotbalistů během uplynulé reprezentační přestávky tvrdě trénovala a dobíjela baterky před náročným a velmi důležitým podzimním finišem, tak trojice jejich spoluhráčů vyrazila na srazy reprezentací. V dresech se lvíčkem na prsou se neztratili, což rozhodně platí i pro odchovance FC Vysočina v národním týmu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu