02.12.2015, Miroslav Fuks

Děti se v neděli mohou těšit na Mikulášský dáreček!

Děti se v neděli mohou těšit na Mikulášský dáreček!V našem kraji se ještě nikdy v historii nehrál ligový fotbal v prosinci! Poprvé se tak stane tuto neděli 6. prosince, kdy se fotbalisté FC Vysočina s podzimní sezónou a se svými fanoušky rozloučí duelem proti Zlínu. Stane se tak den po nadílce svatého Mikuláše, tudíž FC Vysočina nachystal sladké dárečky pro všechny děti, které v neděli na stadión dorazí!

 

Každé dítě, které v neděli na stadión dorazí v doprovodu rodičů, obdrží u vstupu kupón. Za něj poté v klubovém Fanshopu pod novou tribunou obdrží sladkou odměnu a omalovánky. Výdej dárečků vypukne zhruba ve 14:30 hodin a potrvá až do konce zápasu. Budete-li mít štěstí, tak vám dáreček předá Ježour osobně! Připomínáme, že děti do 130 cm mají na stadión FC Vysočina vstup zdarma.

Věřím, že jsme vám takto poskytli další důvod, proč v neděli vyrazit podpořit jihlavské fotbalisty v důležité bitvě proti největšímu překvapení podzimu. Předpověď avizuje konec deštivého období, teplota bude určitě nad nulou a hlavně – ligový fotbal se do Jihlavy vrátí skoro až za tři měsíce!

 
Související
Aktuálně

V sobotu přijedou Živanice

Dalším soupeřem v přípravě na jarní část sezóny bude tým ze třetí ligy hrající ČFL - Živanice. V sobotu 22. 1. 2022 nastoupíme od 11:00 na hřišti Na Stoupách. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu