05.07.2016, Miroslav Fuks

Další domácí prověrka FC Vysočina: ve středu proti Zbrojovce

Další domácí prověrka FC Vysočina: ve středu proti ZbrojovceZpříjemněte si sváteční středu 6. července návštěvou zajímavého fotbalového utkání! Na stadiónu v Jiráskově ulici od 17:00 hodin nastoupí prvoligové týmy FC Vysočina a Zbrojovky Brno. Utkání slibuje interesantní konfrontaci šíře a kvality kádrů obou celků. Z jihlavského hlediska bude možné sledovat, kteří hráči si řeknou o místo v týmu pro soustředění v Horním Rakousku. Vstupné na utkání je zdarma.

 

„K zápasu proti Brnu máme k dispozici stejně početnou skupinu hráčů, jako tomu bylo na Perleťovém poháru. Proto nevylučujeme, že někteří fotbalisté do utkání ani nezasáhnou. Nadále platí, že nemůžeme počítat se zraněnými stopery Mišůnem, Tlustým a Kryštůfkem. Posledně jmenovaný však už s námi začal trénovat a mohl by být k dispozici již v sobotu, kdy nás čeká poslední prověrka před odjezdem na herní soustředění. V Opatovicích nastoupíme proti Hradci Králové. Poté kádr zúžíme na 22 hráčů do pole a 3 gólmany,“ uvedl asistent trenéra Roman Kučera a vrátil se k nadcházející přípravě proti Zbrojovce: „Rádi bychom navázali na dobré výkony z předchozích zápasů. Opět se chceme soustředit na kvalitní individuální projev hráčů, přičemž mnozí nás zatím svojí hrou příjemně překvapili. Z přípravy máme pozitivní pocit, věříme, že jsme na dobré cestě."

Dovolujeme si upozornit, že pro duel s Brnem bude z technických důvodů otevřena pouze hlavní stará tribuna. Za ní bude k dispozici jediný dostupný stánek s občerstvením. Toalety budou fungovat v rohovém objektu blíže k budově bazénu.

 
Související
Aktuálně

Filip Vedral prodloužil s Vysočinou smlouvu.

Nejlepší střelec týmu Filip Vedral prodloužil s Vysočinou smlouvu o 3 roky. Autor 7 ligových branek prožil v letošním ročníku jednu z nejlepších sezon v jeho dosavadní kariéře. Původem střední obránce prožil letošní sezonu v pozici hrotového útočníka a popasoval se s novou rolí skvěle! Co všechno na sebe Filip prozradil? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu