16.01.2021, Miroslav Fuks

Červení v mrazivém sobotním dopoledni porazili žluté

Červení v mrazivém sobotním dopoledni porazili žlutéFotbalisté FC Vysočina završili první týden zimní přípravy tréninkovým modelovým duelem červených proti žlutým. Červení, za něž nastoupilo více zkušených hráčů, v duelu hraném 2 x 30 minut zvítězili 2:1 (1:0), když dvě branky zaznamenal novic Jakub Selnar. Za poražené se trefil Justin Araujo-Wilson.

Do utkání nastoupilo celkem 24 fotbalistů včetně trojice gólmanů. Pouze pod dohledem kondičního trenéra se individuálně připravoval sparťanský host Vojtěch Patrák. Zranění  start neumožnili Luisovi Arroyovi, Radku Křivánkovi a Radku Matulkovi.

Sestavy:

ČERVENÍ: Vejmola – Křišťál, Štefánek, Vlček, Želazný (31. Peřina) – Shudeiwa, Lacko, Ritter – Ševčík, Klobása, Selnar.

ŽLUTÍ: Číž (31. Jágrik) – Svoboda, Vedral, Pojezný, Horák – Chocholatý, Červ, Tureček – Chok, Araujo-Wilson, Peřina (31. Růžička).

V rámci dnešního tréninkového utkání fotbalistů FC Vysočina jsme hovořili pro Ježour TV se dvěma novými tvářemi v jihlavském kádru – Vojtou Patrákem a Kubou Selnarem.