16.01.2021, Miroslav Fuks

Červení v mrazivém sobotním dopoledni porazili žluté

Červení v mrazivém sobotním dopoledni porazili žlutéFotbalisté FC Vysočina završili první týden zimní přípravy tréninkovým modelovým duelem červených proti žlutým. Červení, za něž nastoupilo více zkušených hráčů, v duelu hraném 2 x 30 minut zvítězili 2:1 (1:0), když dvě branky zaznamenal novic Jakub Selnar. Za poražené se trefil Justin Araujo-Wilson.

 

Do utkání nastoupilo celkem 24 fotbalistů včetně trojice gólmanů. Pouze pod dohledem kondičního trenéra se individuálně připravoval sparťanský host Vojtěch Patrák. Zranění  start neumožnili Luisovi Arroyovi, Radku Křivánkovi a Radku Matulkovi.

Sestavy:

ČERVENÍ: Vejmola – Křišťál, Štefánek, Vlček, Želazný (31. Peřina) – Shudeiwa, Lacko, Ritter – Ševčík, Klobása, Selnar.

ŽLUTÍ: Číž (31. Jágrik) – Svoboda, Vedral, Pojezný, Horák – Chocholatý, Červ, Tureček – Chok, Araujo-Wilson, Peřina (31. Růžička).

V rámci dnešního tréninkového utkání fotbalistů FC Vysočina jsme hovořili pro Ježour TV se dvěma novými tvářemi v jihlavském kádru – Vojtou Patrákem a Kubou Selnarem.

  • fotografie z tréninkového duelu ZDE

 
Aktuálně

Jak si FC Vysočina vedl v zimní přípravě?

"Jen" šest přípravných duelů a další tři tréninkové modelové duely sehráli fotbalisté FC Vysočina během tradičně dlouhé a náročné zimní přípravy. Získávali tak herní praxi, sehrávali se a ladili formu na jarní boje. Jak si v těchto prověrkách vedli a v jakých sestavách se v nich představili? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu