16.01.2008, Miroslav Fuks

Brankáře FC Vysočina povede Petr Soustružník

Brankáře FC Vysočina povede Petr SoustružníkHledání trenéra brankářů pro všechny dospělé i mládežnické týmy FC Vysočina bylo konečně uzavřeno. Vedení klubu nakonec sáhlo do vlastních řad a touto rolí pověřilo sedmatřicetiletého Petra Soustružníka. Ten skončí v roli asistenta trenéra staršího dorostu a bude se plně věnovat jihlavským gólmanům.

 
Soustružník s fotbalem začínal v brance Rosic, přičemž čtyři dorostenecké roky strávil ve Zbrojovce Brno a připsal si též jeden start za reprezentační šestnáctku. Do brněnského týmu se však neprosadil a vrátil se do Rosic. V dospělé kategorii chytal nejvýše na úrovni divize. V roce 1994 odešel chytat do Německa, kde strávil 5,5 roku. Dodnes chytá I.B třídu v Rapoticích.

„Do FC Vysočina jsem přišel v létě 2005 společně se svým synem, který je nyní členem kádru mladšího dorostu. Zpočátku jsem působil jako asistent žákovských trenérů Fencla a poté Tvarůžka a zároveň jsem se věnoval všem žákovským brankářům. Od léta letošního roku jsem přešel ke staršímu dorostu a dostal jsem na starosti i přípravu dorosteneckých gólmanů. Jsem držitelem trenérské licence „A“,“ informoval nás Soustružník. „Přechod k prvnímu týmu je pro mne samozřejmě velkou výzvou a trenérskou šancí. Přípravu gólmanů budu kloubit se svojí prací, která by mi to měla bez větších problémů umožnit. Neměl bych chybět na drtivé většině tréninků „áčka“ a samozřejmě též na všech zápasech.“

 
Aktuálně

Václav Koloušek hrajícím asistentem juniorky!

Dres FC Vysočina možná už v neděli znovu oblékne exreprezentační kreativní záložník Václav Koloušek! Třiačtyřicetiletý fotbalista, jenž za Jihlavu nastoupil do 47 utkání v I. lize, totiž přijal pozici hrajícího asistenta trenéra u divizní juniorky FCV. Není vyloučeno, že o víkendu za „béčko“ nastoupí v regionálním derby ve Ždírci nad Doubravou. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 17:00
SK Slovan Varnsdorf
FC Vysočina Jihlava
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu