25.05.2007, Miroslav Fuks

Bokša: „Šance na postup je už pouhá teorie“

Bokša: „Šance na postup je už pouhá teorie“Přes nerozhodný výsledek byly pocity obou koučů na tradiční pozápasové tiskovce velmi rozdílné. Zatímco kouč Augustin Chromý byl šťastný za bod a přál domácím postup do I. ligy, tak Milan Bokša mluvil o zklamání a ztrátě postupové naděje.

 
Augustin Chromý: Domácí ukázali svoji sílu a zkušenost. Zároveň potvrdili svoji velkou kvalitu při zahrávání standardních situací zejména z levé strany v podání Lovětínského. Své hráče musím pochválit za to, že se nevzdali a dvakrát dokázali srovnat skóre. Bylo znát, že Vysočina hraje pod postupovým tlakem, což pro ně bylo paradoxně mnohem těžší než naše obavy o záchranu. Troufám si říci, že si naši hráči za bojovnost, vůli a řadu šancí bod zasloužili. Bod nás určitě povzbudí v boji o setrvání ve II. lize. Chtěl bych dodat, že jsme v Jihlavě na první pohled viděli, že se zde udělal obrovský kus práce a že si tento klub zaslouží postoupit. Jihlavě přeji, aby toho ještě v této sezóně.

Milan Bokša: Výsledkem jsem samozřejmě velice zklamán. Pouhý bodový zisk nyní naši postupovou naději dostává do roviny pouhopouhé teorie. Utkání mělo díky otevřené taktice Olomouce svoji úroveň. Za stavu 1:1 mi bylo jasné, že vstřelit další gól bude velice těžké. O to více mne mrzí, že jsme nakonec výhru ubránit nedokázali. Bylo chybou, že jsme nadále hráli velice otevřeně a v ofenzívě jsme neudrželi míč na svých kopačkách a neudělali žádnou standardku. Ostatně, závěr utkání jsme nezvládli už po několikáté. I v Čáslavi se hráči v závěru nepochopitelně hrnuli do ofenzívy. Přitom v týmu máme dostatek zkušených fotbalistů, kteří by zápas měli takticky zvládnout do vítězného konce.

 
Související
Média
Aktuálně

Vysočina v kombinované sestavě nestačila na Chrudim

Fotbalisté FC Vysočina se ani ve třetím letním přípravném duelu nedočkali vítězství. V kombinované sestavě, v níž dostali velký herní prostor mladíci z akademie a testovasní hráči, podlehli druholigovému sokovi MFK Chrudim 2:1 (1:1). Skóre duelu z penalty otevřel Jakub Selnar. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu