08.04.2007, Miroslav Fuks

Bokša: „Musíme se zamyslet nad výkony hráčů“

Bokša: „Musíme se zamyslet nad výkony hráčů“Bezprostředně po utkání na Žižkově jsme požádali o rozhovor trenéra Milana Bokšu. První dotaz se týkal obligátního hodnocení odehraného utkání. „Zatímco první půli jsme zvládli velmi dobře a dokázali jsme odpovědět i na vedoucí gól Žižkova, tak se hrou ve druhé půli jsem byl velice nespokojen. V této části hry šla vůbec úroveň zápasu dolů a výrazně jsme se na tom podepsali i my špatným výkonem. Pomlázku budu mít hodně nepříjemnou…“

 
V čem jste viděl největší problém?

Ve středu hřiště a ofenzívě jsme se nedokázali prosadit a udržet míč. Velmi nám vázla kombinace a produkovali jsme velké množství chyb a nepřesností. Navíc hráči jakoby ubrali na pohybu. Díky tomu byla obrana pod častým tlakem domácích.

Hráči mluvili o ruce, která předcházela úvodní brance zápasu…

Osobně jsem velmi zvědavý na videozáznam tohoto momentu, po kterém Švancara vstřelil branku. Až poté bude schopen vyřknout nějaký soud. Každopádně mi i z lavičky nemohlo uniknout, že při dané situaci všichni hráči přestali na moment hrát. Proto pokládám za pravděpodobné, že mohlo jít o hraní rukou.

Jak moc chyběl zraněný Lovětínský? Proč v půli střídal Gebreselassie?

Lovětínský bohužel stále není 100% fit a trápí ho zraněný kotník. Snad bude k dispozici už na Vítkovice. Gebreho jsem musel střídat na jeho žádost. Důvodem byl úder kolenem do kyčle. Mrzelo mne to o to více, že Theo podal dobrý výkon v obraně, kde dokázal eliminovat hru Švancary, a navíc vstřelil náš jediný gól.

Kdy budete moci počítat s Balážem?

Libor Baláž nám v současné situaci velmi chybí, protože on by byl přesně tím hráčem, který by pomohl naší ofenzívě. Vždyť v posledních dvou zápasech jsme dokázali skórovat pouze ze standardních situací. Snad by mohl být k dispozici za 2 – 3 týdny.

Jak moc jste si touto porážkou zkomplikovali cestu za postupem?

Zatímco před třemi týdny média psala, že Žižkov a Vysočina utíkají svým pronásledovatelům, tak nyní je naše situace mnohem komplikovanější. Žižkov už má před námi poměrně velký náskok, dostalo se před nás HFK a dostihli nás Bohemians. Zároveň je ale nutné dodat, že ve hře je dalších třicet bodů. My se nyní musíme zamyslet nad výkony jednotlivých hráčů, zlepšit naši hru a získat co největší množství bodů, o které budeme ve zbývajících deseti zápasech hrát.

V pátek vás čekají Vítkovice…

Asi nemusím dodávat, že jakékoliv ztráta v tomto domácím zápase by pro nás už byla kritická. Podobně jsou na tom však i Vítkovice, které se nepříjemně přibližují sestupovému pásku. Oba týmy tak budou hrát pod tlakem. Od Vítkovic můžeme očekávat defenzivní taktiku a hodně bojovnosti. Rozhodně půjde o velmi těžký a důležitý zápas, který nás může nakopnout do dalších duelů.

 
Související
Aktuálně

Permanentkáři FCV, pro část z vás máme na stadiónu místo!

Po časech epidemie se konečně rozběhly české fotbalové soutěže, ovšem stadióny pod vlivem vládních opatření své brány nemohou otevřít dokořán. Dle ligového protokolu je na nich aktuálně místo pro zhruba 150 osob. FC Vysočina, stejně jako ostatní kluby, s nabídkou vstupu na utkání v první řadě oslovil své sponzory a VIP hosty. Místo však máme i... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 16:00
FC Vysočina Jihlava
SK Slovan Varnsdorf
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu