14.01.2009, Miroslav Fuks

Boj o ligu na jaře podraží

Boj o ligu na jaře podražíPředstavenstvo FC Vysočina se rozhodlo přistoupit k nepopulárnímu kroku v podobě zvýšení vstupného na jarní druholigového zápasy. Dva a půl roku neměnné vstupné ve výši 50 Kč se od prvního jarního duelu zvýší na 60 Kč. „Tento krok je reakcí na neustále stoupající náklady na organizaci a konání zápasů. Růst energií či nákladů na pořadatelskou službu však rozhodně nereflektuje. To bychom museli hovořit zhruba o dvojnásobném vstupném,“ uvedl ředitel klubu Zdeněk Tulis.

 
Zvýšení vstupného je výhodné pro majitele permanentek pro ročník 2008/09, kterých se samozřejmě zdražení nedotkne. Navíc klub aktuálně dává do prodeje permanentky pouze pro jarní druholigové boje, které lze zakoupit za pouhých 300 Kč. Při počtu šesti domácích duelů tak její majitel ušetří 60 Kč a dostane se na původní cenu za vstupenku na jedno utkání. Navíc při očekávaném velkém diváckém zájmu a atraktivitě postupových bojů získá jistotu svého dobrého místa na tribunách stadiónu. Stejné místo mu pak bude podrženo při předprodeji permanentek na fotbalový ročník 2009/10.

Permanentní vstupenky pro jaro můžete zakoupit v sídle FC Vysočina u paní Terezy Mazačové vždy v pondělí od 15 do 17 hodin a ve čtvrtek od 9 do 11 hodin. Zhruba ve druhé polovině února budou permanentky dány do prodeje na tradiční jihlavská prodejní místa.

 
Aktuálně

Petr Tlustý: Za dlouhé roky jsem klubu a jeho vedení moc vděčný

Bezmála třináct fotbalových let v Jihlavě a starty v 289 ligových či pohárových zápasech. Zástupce kapitána, oblíbenec fanoušků a legenda klubu. To vše je Petr Tlustý. Čtyřiatřicetiletý stoper, jehož výjimečně dlouhé působení v barvách FC Vysočina se v červenci uzavřelo. Rádi vám s ním teď nabízíme aktuální rozhovor, který jistě není na dlouho... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu