14.01.2009, Miroslav Fuks

Boj o ligu na jaře podraží

Boj o ligu na jaře podražíPředstavenstvo FC Vysočina se rozhodlo přistoupit k nepopulárnímu kroku v podobě zvýšení vstupného na jarní druholigového zápasy. Dva a půl roku neměnné vstupné ve výši 50 Kč se od prvního jarního duelu zvýší na 60 Kč. „Tento krok je reakcí na neustále stoupající náklady na organizaci a konání zápasů. Růst energií či nákladů na pořadatelskou službu však rozhodně nereflektuje. To bychom museli hovořit zhruba o dvojnásobném vstupném,“ uvedl ředitel klubu Zdeněk Tulis.

 
Zvýšení vstupného je výhodné pro majitele permanentek pro ročník 2008/09, kterých se samozřejmě zdražení nedotkne. Navíc klub aktuálně dává do prodeje permanentky pouze pro jarní druholigové boje, které lze zakoupit za pouhých 300 Kč. Při počtu šesti domácích duelů tak její majitel ušetří 60 Kč a dostane se na původní cenu za vstupenku na jedno utkání. Navíc při očekávaném velkém diváckém zájmu a atraktivitě postupových bojů získá jistotu svého dobrého místa na tribunách stadiónu. Stejné místo mu pak bude podrženo při předprodeji permanentek na fotbalový ročník 2009/10.

Permanentní vstupenky pro jaro můžete zakoupit v sídle FC Vysočina u paní Terezy Mazačové vždy v pondělí od 15 do 17 hodin a ve čtvrtek od 9 do 11 hodin. Zhruba ve druhé polovině února budou permanentky dány do prodeje na tradiční jihlavská prodejní místa.

 
Aktuálně

Juniorka na úvod přípravy podlehla třetiligové Vrchovině

Celý podzim neporažené divizní „béčko“ dnes sehrálo úvodní duel zimní přípravy. A hned na úvod bez doplnění z kádru „áčka“ nestačilo na třetiligový SFK Vrchovina Nové Město na Moravě. Hosté zvítězili 3:5 (1:4), když za Jihlavu z penalty skóroval David Sargsyan, jednou se trefil Alen Kurtalić a třetí branka byla vlastní. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu