30.08.2020, Miroslav Fuks

Aleš Křeček: Náš mladý tým ukázal obrovskou sílu

Aleš Křeček: Náš mladý tým ukázal obrovskou síluNa tento duel se bude v Jihlavě dlouho vzpomínat. Strhující fotbalové představení na úvod nového ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nabídlo snad všechny ingredience a z hlediska fanoušků FC Vysočina mu scházelo jediné – bodový zisk pro domácí celek.

 

Kouč Aleš Křeček prožil nervy drásající ligový debut na lavičce FCV. Po utkání se v něm mísily rozporuplné pocity: „V nás všech je teď velké zklamání, protože jsme dnešní zápas nakonec prohráli. Jsou teď ve mně obrovské emoce, zápas s klukama na hřišti prožívám. Klukům jsem po utkání v kabině řekl, že fotbal je divadlo pro diváky a my jsme jim dnes předvedli výkon, za který se nemusíme stydět. Hráli jsme s favoritem soutěže a se zkušeným týmem, který disponuje nabitým kádrem. My se učíme vlastně za pochodu. Bohužel, právě individuální chyby nás v tomto zápase stály, nebojím se říci, vítězství. Myslím si, že někdy od 25. minuty jsme byli lepším týmem a prezentovali jsme se výkonem dle mých představ. Vytvářeli jsme si brankové příležitosti, otočili jsme skóre z 0:2 na 3:2 a náš mladý tým ukázal obrovskou sílu. O to více mne vůči hráčům mrzí, že jsme tento těžký duel nezvládli výsledkově. Přesto věřím, že nás dnešní duel posune o kus dál a že se tento mladý tým, který má věkový průměr 21 let, naučí vyhrávat.“

Co jste si říkal v 25. minutě za stavu 0:2 a Hradec na hřišti dominoval? „Byl jsem na sebe naštvaný. Více to rozvádět nechci, ale beru ten úvod na sebe. Jsem pyšný, že se tým poté zvedl. Pomohly k tomu i některé změny v rozestavení a taktice. Hráči na ně perfektně reagovali. Zápas otáčeli, dokonce jej otočili a já věřil, že zápas vyhrajeme. Samozřejmě, dnes i v předchozích přípravných duelech se ukázalo, že nám na hřišti v určitých momentech schází zkušenosti. My jsme si však řekli, že z toho, že disponujeme mladým týmem, uděláme výhody. Ti kluci jsou hladoví, chtějí pracovat na hřišti a věřím, že chyby co nejdříve odstraníme. Že třeba my začneme nejtěsněji o gól vyhrávat,“ uvedl Křeček.

Po strhující fotbalové bitvě proti Hradci Králové na Ježour TV přinášíme slova střelců Vojty Křišťála a Tomáše Smejkala. Nechybí ani obsáhlý komentář kouče Aleše Křečka.

 
Související
Aktuálně

Fanoušci znovu na stadionu!

Vážení fanoušci, zveme Vás na fotbal! V pátek 14.5. od 17:00 na Jiráskově stadionu přivítáme FK Viktorii Žižkov. Přijďte podpořit jihlavské hráče! Povolený počet diváků na následující domácí zápas s Žižkovem je 300. Registrovat se můžete na emailu: marketing@fcvysocina.cz - vytvořme znovu domácí kulisu a požeňme hráče ke třem bodům! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu