04.07.2007, Miroslav Fuks

Aktuální podoba programu letní přípravy FC Vysočina

Program letní přípravy FC Vysočina dnes dostal snad již konečnou podobu. Oproti původnímu rozvrhu došlo v jeho rozpisu k několika změnám. Pátek 6.7. – Letní turnaj „O Perleťový pohár“ v Žirovnici – od 13:00 hodin utkání s Duklou Praha, poté ve finále či v utkání o 3. místo narazí na jednoho z dvojice Zenit Čáslav – Marila Příbram.

 
Středa 11.7. – přátelské utkání (pravděpodobně v Jihlavě) – soupeřem bude Čáslav nebo Bystrc dle programu FC Vysočina na turnaji v Žirovnici.

Sobota 14.7. – Letní turnaj v Tisu – zúčastní se třetiligové celky Vlašimi a Mutěnic a dále druholigový nováček Bohemians Praha

Od pondělí 16.7. do soboty 21.7. - soustředění v rakouském Hornu, kde sehrají 2 přípravné duely:

- středa 18.7. – Austria Vídeň junioři (II. liga)

- sobota 21.7. – SV Horn (III. liga)

V termínu 25. července se původně plánovaný zápas proti Hradci Králové vzhledem k losu II. ligy neuskuteční. Trenér Zákostelský dal nakonec přednost volnu.

Tradiční generálkou na start II. ligy bude v neděli 29. července I. kolo Poháru ČMFS na půdě HFK Třebíč.

 
Aktuálně

Představujeme partnera FCV: prodejní síť DŮM BAREV

Mezi dlouholeté věrné partnery FC Vysočina bezpochyby náleží známá prodejní síť DŮM BAREV. Se 110 specializovanými prodejnami barev, laků a příslušenství představuje největší síť tohoto sortimentu v Česku. Malíři, natěrači a kutilové svoji prodejnu naleznou nejen v Jihlavě, ale i v Třebíči a ve Žďáru nad Sázavou. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu