Hráči pózovali pro propagační fotografie | FC Vysočina Jihlava
Hráči pózovali pro propagační fotografie
Velmi netradiční programovou náplň dnes zažila vybraná sedmička fotbalistů FC Vysočina. Kadlec, Lovětínský, Veselý, Rabušic, Faldyna, Gebreselassie a Tulis v roli modelů v nových dresech pózovali profesionálnímu fotografovi pro snímky ve stylu „přísaha na míč“, které budou součástí reklamní kampaně FC Vysočina před zahájením nové sezóny.
Na stránkách klubového webu vám přinášíme několik záběrů z průběhu této zajímavé "tréninkové jednotky" fotbalistů FC Vysočina - ZDE.

Pokračovat na další článek:

FC Vysočina proti Chrudimi touží po vítězné domácí tečce

Před fotbalisty FC Vysočina je 28. kolo Chance Národní Ligy, které je pro ně zároveň posledním domácím duelem v sezóně. Poslední dvě kola totiž Jihlava odehraje na stadiónech soupeřů, tudíž máte v neděli 11. května od 17:00 hodin poslední možnost svůj tým podpořit. V bitvě proti Chrudimi, která je už jistým účastníkem baráže, bude ve hře nejen jistota setrvání ve II. lize.