Na fotbal i bez internetu. Aplikace Upfan zkrátí fronty u vstupů | FC Vysočina Jihlava
Na fotbal i bez internetu. Aplikace Upfan zkrátí fronty u vstupů
Jarní část fotbalové Chance Národní ligy se neúprosně blíží. A protože chceme být pro vás fanoušky stále atraktivnější, přicházíme s novinkou v podobě mobilní aplikace Upfan. Ta vám nabídne hned několik výhod. Primárně vám ale umožní rychle se dostat na stadion. A to bez otravného čekání ve frontách před vstupem.

Už v neděli v rámci prvního březnového víkendu rozehrají jihlavští fotbalisté druhou polovinu letošní sezony. Slibovali jsme pro vás na jaro pár překvapení. Jedním z nich je zprovoznění aplikace Upfan. „Stáhnout ji můžete na běžných obchodech s aplikacemi, teda tak, jak jste zvyklí. Uživatelé s operačním systémem Android využijí Google Play, uživatelé značky Apple pak AppStore,“ popisoval zakladatel společnosti Upfan Andrej Nagy.

Zásadním benefitem nové aplikace bude fakt, že již nebude třeba být online při vstupu (nejen) na stadion v Jiráskově ulici. Lístek si zakoupíte z pohodlí domova, zde je připojení nutné. Následně se vám stáhne do vaší mobilní aplikace, v níž je třeba, abyste byli přihlášeni do vámi vytovřeného účtu. A pak už se vám unikátní QR kód bude automaticky měnit každou minutu, a to i v offline módu.

„Znovu pro jistotu připomínám, že naše vstupenky fungují trochu jinak, než jak jsou fanoušci zvyklí z těch běžných papírových. A tak určitě nedělejte PrintScreen obrazovky. Takový kód vám po minutě jednoduše přestane fungovat. Právě proto je třeba mít staženou naši aplikaci, v ní vše bude fungovat dobře,“ doplnil Nagy.

Výhod však nová aplikace nabízí víc. Rozhodně to bude sleva na vstupném. Zatímco uživatelé elektronické verze zaplatí jednorázově 100 korun, ti, kdož si budou kupovat vstupenky stále fyzicky, budou platit o 20 korun víc.

Druhou výhodou pak bude možnost informovat fanoušky prostřednictvím push notifikací o novinkách v klubu. Či jim bude možné zaslat například slevový kupon. Toto vše pak bude výhradním benefitem aplikace. Slevu na online vstupeném budou mít i ti, kdož využijí aplikace Upfan v prohlížeči, notifikace či slevové kupony dostanou opravdu jen vlastníci mobilní aplikace.

Pokračovat na další článek:

FC Vysočina proti Chrudimi touží po vítězné domácí tečce

Před fotbalisty FC Vysočina je 28. kolo Chance Národní Ligy, které je pro ně zároveň posledním domácím duelem v sezóně. Poslední dvě kola totiž Jihlava odehraje na stadiónech soupeřů, tudíž máte v neděli 11. května od 17:00 hodin poslední možnost svůj tým podpořit. V bitvě proti Chrudimi, která je už jistým účastníkem baráže, bude ve hře nejen jistota setrvání ve II. lize.