21.11.2023, Matyáš Fuks

Podzimní dorostenecké hodnocení: U17 - Ivan Čermák

Podzimní dorostenecké hodnocení: U17 - Ivan ČermákPřinášíme vám další z řady rozhovorů trenérů mládeže FC Vysočina, kteří hodnotí počínání svého celku na podzim. V tomto článku se zaměříme na ročník U17 vedený trenérem Ivanem Čermákem. Mladší dorostenci nastupují v nejvyšší soutěži a nachází se na 11. místě se ziskem 13 bodů.

 

Hodnocení podzimní části
Zisk 13-ti bodů a 11. příčka v tabulce není z tohoto pohledu nějaký zázrak, ale když budu hodnotit podzim na dvě části, tak určitá spokojenost tam je. Situace pro nás všechny nebyla snadná, když z devíti kol osmkrát prohrajete…, ale musím ocenit sílu, trpělivost a pracovitost hráčů, která se jim vrátila v podobě bodových zisků a především v naší hře, která měla velmi slušné parametry.

Nejvydařenější zápas(y) podzimu?
Určitě mezi tyto zápasy patří vítězná utkání s Plzní a Slováckem, ale i přes porážky jsme odehráli velmi slušně venkovní utkání v Brně a domácí utkání s Olomoucí.

Nejhorší zápas(y) podzimu?
Domácí utkání se Zlínem, Libercem a venkovní utkání na Spartě Praha

Nejlepší hráči podzimu?
Jakub Ficek, František Vodička, Dominik Holec

Na které aspekty se v zimní přípravě zaměříte?
Obdrželi jsme za podzimní část poměrně dost branek, takže jedním z aspektů určitě bude zaměření se na defenzivní činnost jednotlivců a s tím spojená skupinová taktika.

U17 – hráčské statistiky za podzim 2023

Střelci: 7 – Holec, 3 - Vopršal, Jančok, 2 – Bartes, Vambera, Sklenář, 1 – Hájek, Novotný, Vodička
Odehrané zápasy: 15 – Dohnal, Ficek, Jančok, Novotný, Vopršal, Palán, 14 – Holec, Mastný, Pospíchal, Sklenář, Vodička, 13 – Exner, Hájek, 12 – Vambera, 11 – Široký, 10 – Bartes, 7 – Ritter, 4 – Kadlec, 2 – Henzl, Zich

 
Aktuálně

Organizační informace k utkání s Vyškovem

Už podruhé v tomto týdnu budete mít možnost vidět v akci jihlavské fotbalisty. Bitva s Vyškovem bude okořeněna předzápasovým a naprosto exkluzivním koncertem kapely Highland. Protože však celá akce odstartuje mimořádně v 16.30 hodin, pojí se s ní i určité organizační informace. Níže se dozvíte, jak bude vše probíhat. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu