11.03.2020, Miroslav Fuks

Areál Na Stoupách bude divákům uzavřen

Areál Na Stoupách bude divákům uzavřenObavy z koronaviru zasáhly i sport. Bezpečnostní rada státu na včerejším zasedání zavedla řadu opatření, která platí od úterý 10. března od 18:00. Mimo jiné zakazují pořádání společenských a sportovních událostí s účastí nad sto osob. FC Vysočina tak pro nadcházející víkendová utkání mládeže musí přistoupit k uzavření areálu Na Stoupách pro diváky.

 

„Po domluvě se Službami města Jihlavy, které jsou provozovatelem jihlavského sportovního areálu Na Stoupách, uzavřeme toto sportoviště pro diváky a veřejnost. Opatření se primárně týká sobotních ligových zápasů U19 a U17 proti „béčku“ Baníku Ostrava, nedělních mistráků U18 a U16 proti Žďáru nad Sázavou a také sobotního přípravného utkání juniorky proti Velké Bíteši. Toto rozhodnutí platí od nadcházejícího víkendu do odvolání,“ informoval Josef Morkus, manažer FKM Vysočina Jihlava.

Situace se samozřejmě dotkla i dvou nejvyšších fotbalových soutěží v Česku - FORTUNA:LIGY a FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Nadcházející dvě kola se odehrají kvůli obavám z šíření nákazy koronavirem bez diváků. O dalším postupu budou zástupci Ligové fotbalové asociace, která soutěže řídí, jednat v průběhu plánované reprezentační pauzy na konci března.

 
Aktuálně

Organizační informace k utkání s Vyškovem

Už podruhé v tomto týdnu budete mít možnost vidět v akci jihlavské fotbalisty. Bitva s Vyškovem bude okořeněna předzápasovým a naprosto exkluzivním koncertem kapely Highland. Protože však celá akce odstartuje mimořádně v 16.30 hodin, pojí se s ní i určité organizační informace. Níže se dozvíte, jak bude vše probíhat. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu