28.10.2019, Miroslav Fuks

FC Vysočina opět osladí život díky KAMILA CHOCOLATES

FC Vysočina opět osladí život díky KAMILA CHOCOLATESMezi tradiční podporovatele FC Vysočina náleží společnost KAMILA CHOCOLATES. Česká rodinná čokoládovna z Vyskytné u Jihlavy, která už 25 let nabízí širokou paletu čokoládových specialit té nejvyšší kvality, jež jsou vyráběny podle tradičních receptur z třicátých let minulého století.

 

Ze spolupráce FC Vysočina a KAMILA CHOCOLATES těží i další partneři klubu. Právě čokoládové lahůdky z Vyskytné totiž náleží mezi dárečky, kterými FCV každoročně děkuje svým sponzorům za jejich laskavou podporu. Nejinak tomu bude i na sklonku roku 2019.

KAMILA CHOCOLATES nabízí jak velkokapacitní produkci, tak zcela jedinečnou zakázkovou výrobu. Nosný program firmy představuje nesmírně pestrá zakázková výroba pro živnostníky, podnikatele a společnosti pro reklamní a propagační účely.

„Naší prvotní motivací byla před čtvrtstoletím snaha obnovit zašlou slávu českého čokoládovnictví a dezertářského řemesla. K výrobě používáme pouze čokoládu té nejvyšší kvality a plníme ji rozmanitými náplněmi z prvotřídních ingrediencí, které Češi znali již za První republiky,“ popsal zakladatel společnosti František Hlava.

Od roku 2007 firma sídlí v nové moderně vybavené provozovně, kde momentálně disponuje 1.200 m2 pro výrobu a skladování. Podnikové prodejny KAMILA CHOCOLATES naleznete v Jihlavě v Husově ulici a také v Chrudimi. Úspěšnost značky Kamila kromě obrovského zájmu zákazníků dokládá i řada prestižních ocenění, která firma v minulosti získala.

www.chocolates.cz

 
Aktuálně

Vysočina sehraje poslední venkovní duel sezóny – ve Vlašimi

Ojedinělá, v negativním ohledu nezapomenutelná a vlekoucí se fotbalová sezóna jde do finiše. FC Vysočina v sobotu 11. července od 17:00 hodin čeká poslední venkovní duel na půdě FC Sellier & Bellot Vlašim. Jihlavský tým se na středočeském stadiónu představí popáté, přičemž zde dosud nikdy neprohrál. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu