25.08.2019, Miroslav Fuks

Premiéra Dětské Fanzóny vyšla na výbornou

Premiéra Dětské Fanzóny vyšla na výbornouV páteční atraktivní fotbalové přestřelce by rozhodně neměla zaniknout vydařená premiéra Dětské Fanzóny FC Vysočina! Ve vyhrazené části sektoru B5 přivítala první desítky dětí, které si užily zajímavý program, vyzkoušely si fotbalové fandění a odnesly si z utkání nejen dárečky, ale hlavně jedinečné zážitky!

 

Dítka postupně shromažďovala hosteska u hlavní pokladny stadiónu. Darovala jim papírové tleskadlo, na tvář jim namalovala klubové barvy a odměnila je nanukem od TIPAFROST. Zhruba čtvrt hodiny před výkopem duelu jim ve spolupráci s tiskovým mluvčím Miroslavem Fuksem umožnila prohlídku zázemí klubu a vzala je před výkopem duelu k hrací ploše. Děti tak mohly sledovat poslední minuty před začátkem duelu, plácly si s nastupujícími fotbalisty, koučem Kučerou i Ježourem a úvodní minuty duelu sledovaly za reklamní hradbou v těsné blízkosti domácí střídačky.

„Poté už se malí fanoušci přesunuli na dohled rodičům do vyhrazené části sektoru B5 na tribuně za brankou. Postupně přibyly i další děti, které nestihly dorazit na místo předzápasového srazu. Naši hostesku ve fanzóně doplnila dvojice dorostenců Karel Pojezný a Václav Havlín, kteří se zapáleným malým fandům věnovali z hlediska fotbalové osvěty,“ upřesnila Zuzana Michalková, koordinátorka projektu z marketingového úseku FC Vysočina.

Děti si s chutí zafandily a o poločasové přestávce neméně nadšeně absolvovaly speciální poločasovou soutěž s Rodinným zábavním parkem Robinson. Poté už na ně čekal fotbalista Filip Novotný, jenž jim ochotně podepsal nejen hráčské kartičky, vyfotil se s nimi a prohodil pár slov na téma fotbal a fandění. Bezprostředně po skončení utkání si užily vítěznou euforii a děkovačku s hráči.

Premiéře Dětské Fanzóny FC Vysočina se v reportáži věnoval Jan Kodet na vlnách Českého rozhlasu Vysočina. Poslechnout si ji můžete ZDE.

  • fotografie si můžete prohlédnout TADY

 
Aktuálně

Představujeme partnera FCV: prodejní síť DŮM BAREV

Mezi dlouholeté věrné partnery FC Vysočina bezpochyby náleží známá prodejní síť DŮM BAREV. Se 110 specializovanými prodejnami barev, laků a příslušenství představuje největší síť tohoto sortimentu v Česku. Malíři, natěrači a kutilové svoji prodejnu naleznou nejen v Jihlavě, ale i v Třebíči a ve Žďáru nad Sázavou. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu