25.05.2019, Miroslav Fuks

Kučera: Musím se omluvit našim příznivcům, fanouškům či sponzorům

Kučera: Musím se omluvit našim příznivcům, fanouškům či sponzorůmBezpochyby úspěšná základní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na Vysočině malinko zhořkla. Jihlavský tým v posledním kole soutěže, které už nic nemohlo změnit na 2. pozici v tabulce a postupu do baráže o I. ligu, výrazně podlehl Zbrojovce Brno. Vysočina nastoupila v kombinované sestavě, ovšem v novém složení základní jedenáctky kouč Radim Kučera rozhodně výmluvu nehledal.

 

„V první řadě se musím omluvit našim příznivců, fanoušků, sponzorům a vůbec všem, kteří se v Jihlavě kolem fotbalu pohybují. Z naší strany byl výkon hodně špatný, zápas nám vůbec nevyšel. A nechci se vymlouvat na značné množství změn v sestavě, protože ty Brno udělalo také. Zásahy do sestavy měly nějaký účel. Šanci dostali ti, kteří během sezóny čekali na herní příležitost. A právě tito hráči mne dnes nejvíce zklamali, čímž vlastně potvrdili, že jsem se v průběhu sezóny asi rozhodoval správně. Této tečky za základní částí ligy je škoda, protože sezónu jsme zvládli dobře a získali jsme celkové velmi cenné 2. místo. Ligový zápas rozhodně lze odběhat a odmakat jinak. Po zápase jsem ani nešel do kabiny, protože mám v sobě hodně emocí. Detailní rozbor zápasu si uděláme s chladnou hlavou zítra interně a pak výsledek zápasu hodíme za hlavu,“ řekl po utkání zamyšlený kouč Radim Kučera.

Nabízíme ohlasy na Ježour TV: krom komentáře trenérů Radima Kučery a Pavla Šustra přinášíme slova útočníka Jiřího Klímy. Větší část dotazů se už točila spíše kolem nadcházející baráže proti Karviné

 
Související
Aktuálně

Lamin Jawo přestupuje do Zlína

Čtyřiadvacetiletý útočník Lamin Jawo podepsal tříletou smlouvu s prvoligovým Fastavem Zlín. Gambijský hroťák tak po roce opustil Jihlavu a naplnil tak svůj záměr učinit další krok ve své fotbalové kariéře. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu