02.04.2019, Jan Staněk

Jak to vidí ředitel?

Jak to vidí ředitel?Vážení fanoušci FC Vysočina! Tento sloupek by se klidně mohl jmenovat „Za klukama stojím dál!“ A tím nemyslím, že bych se za nimi chtěl schovávat, ale že jim i nadále věřím. Že začnou hrát fotbal, který od nich očekáváme, a začnou svá utkání přesvědčivě vyhrávat.

 

Důvod je jednoduchý. Ve sportu obecně, a ve fotbale zvlášť, se věci mohou změnit během okamžiku. Zdánlivě neporazitelný tým začne prohrávat a obráceně, ten tým, kterému se nedaří, se díky jednomu šťastnému momentu stane neporazitelnou mašinou.

Už první tři jarní kola ukázala, že jaro pro nás bude minimálně stejně těžké jako celý podzim. Na body jsme se natrápili. Ve Vítkovicích jsme měli po celé utkání velmi výraznou herní i územní převahu, bohužel do zakončení jsme se dostávali velmi málo.

Klukům určitě nelze upřít snahu. V utkání dřeli, ale něco tomu prostě zatím chybí. Vítkovice pak prakticky z jediného výletu na naší polovinu vstřelily velmi šťastný gól. Pro nás by byla samozřejmě i remíza neúspěchem. Možná nám prohra víc pomůže. Snad bude tou pomyslnou fackou na probuzení ze zimního spánku, ve kterém se zdá, že se pořád ještě trochu nacházíme.

Kdy jindy se pak nakopnout, než v zápase, který nám na podzim venku hodně nevyšel. Podobně jako nyní ve Vítkovicích jsme měli herní převahu, ale nešlo nám skórovat. Já věřím, že Varnsdorf zlomíme.

Druhá liga je ohromně vyrovnaná, výsledky to ukazují. Pořád máme druhou nejlepší pozici ze všech týmů. Vím, že kluci celou zimu tvrdě pracovali, aby jaro úspěšně zvládli, a já věřím, že se jim to povede. Protože já za nimi stojím! 😊 Přijďte je v pátek podpořit!

FCV do toho!

Honza Staněk

 
Aktuálně

Jozef Urblík: Vysočina by si zasloužila působení v I. lize

Anketa fanoušků a návštěvníků klubového webu o „Jedenáctku dvacetiletí FC Vysočina“ zná dvojici středních záložníků. Z obrovské konkurence šestnácti výborných střeďáků fanoušci zvolili Jozefa Urblíka a Petra Vladyku. Třetí příčka zůstala na Václava Kolouška. I v tomto případě vám rádi nabídneme rozhovory, přičemž začínáme s vítězem. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu