01.04.2019, Miroslav Fuks

Juniorka se potřetí zaskočit nenechala a Třinec deklasovala

Juniorka se potřetí zaskočit nenechala a Třinec deklasovalaDvakrát po sobě v této sezóně juniorský tým vedl nad Třincem 2:0, aby nakonec 2:3 prohrál. Potřetí se však již zaskočit nenechal a svého soupeře v juniorské skupině o umístění ve spodní části tabulky deklasoval 7:0 (3:0). Hattrick zaznamenal Jan Javůrek, dvakrát se trefil Pavel Časta a po jedné brance zaznamenali Filip Novotný a David Sargsyan

1.kolo, pondělí 1.4.2019, 13:00
7:0
(3:0)
TřinecTřinec

Góly: 7. Novotný, 33. Javůrek, 36. Javůrek, 53. Časta, 67. Sargsyan, 76. Časta, 84. Javůrek
ŽK: 32. Zahaluk, 82. Chloň (TRI)
Rozhodčí: Julínek – Hájek, Podaný
Diváci: 60
FC Vysočina: Dutka – Pavlík, Svatík, Kolčava, Řezáč (46. Karmazín) - Šteffl (56. Urbánek), Šlein – Javůrek, Sargsyan, Novotný - Časta.
Třinec: Kubik – Chloň, Gáč, Ilko, Demjan (67. Lanc), Klec, Dedič, Samiec, Joukl (79.Niemczyk), Zahaluk (61.Witoszek), Nieslanik (61.Jalovičor)