22.03.2019, Miroslav Fuks

Sportovec Jihlavska 2018: ocenění pro FC Vysočina!

Sportovec Jihlavska 2018: ocenění pro FC Vysočina!Divadelní sál jihlavského DKO hostil ve čtvrtek 21. března slavnostní vyhlášení již 19. ročníku ankety o nejlepšího sportovce okresu Jihlava za rok 2018. Fotbalisté FC Vysočina se dočkali hned trojího ocenění! V hlavní kategorii bral mezi jednotlivci bronz záložník Lukáš Zoubele a první tým fotbalistů FC Vysočina se umístil v pětici nominovaných kolektivů. Dívčí tým pak triumfoval v čtenářské anketě o sportovní kolektiv roku!

 

Vítězství dívčího týmu, který po podzimu vede skupinu C Moravskoslezské divize žen, zvítězil na základě hlasovacích formulářů, které vycházely v tištěných Jihlavských listech, a též dle hlasů v internetové anketě na webu www.sportovecjihlavska.cz. Pro milé ocenění si přišel kompletní tým v čele s trenérkou Kateřinou Valentovou.

Lukáš Zoubele byl v roce 2018 klíčovým hráčem FC Vysočina. Na jaře svými výkony přispěl k nečekaně dobrým výsledkům a výbornému bodovému zisku, jenž byl nejlepším, který klub v jedné sezóně (podzim nebo jaro) získal během působení v nejvyšší soutěži. Na podzim 2018 se stal lídrem týmu, vstřelil 7 branek a podle mnohých odborníků byl nejlepším hráčem II. ligy. Výraznou měrou přispěl k podzimnímu zisku 33 bodů a přezimování na nadějné 2. příčce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

Fotbalisté prvního týmu FC Vysočina v roce 2018 dosáhli výborných výsledků. Na jaře ve 14ti duelech nejvyšší soutěže vybojovali skvělých 20 bodů, když porazili Slavii Praha nebo zvítězili v Plzni. Dosažený bodový zisk byl nejlepším, který klub v jedné sezóně (podzim nebo jaro) získal během působení v nejvyšší soutěži. Na podzim 2018 tým naplnil úlohu spolufavorita II. ligy, získal velmi dobrých 33 bodů a přezimoval na nadějné 2. příčce.

Vyhlašovateli ankety o nejlepšího sportovce okresu Jihlava jsou Statutární město Jihlava, Jihlavská unie sportu, Dům dětí a mládeže Jihlava a Jihlavské listy.

Fotografie si můžete prohlédnout  ZDE

 
Aktuálně

Tomáš Kaplan: Asi jsem dosáhl maxima, co jsem mohl

Bezpochyby náleží k nejvýraznějším osobnostem dvacetileté historie FC Vysočina. O jeho popularitě mezi fanoušky dobře vypovídá fakt, že místo v elitním útoku „Jedenáctky dvacetiletí“ mu uniklo jen velmi těsně. Navíc je odchovancem klubu, který teď v roli trenéra své zkušenosti předává žákovským následovníkům. Ano, řeč je o čerstvě... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu