05.02.2007, Miroslav Fuks

Gorol uspěl na zkoušce a bude v Jihlavě hostovat

Gorol uspěl na zkoušce a bude v Jihlavě hostovatTest třiadvacetiletého Radka Gorola (narozen 13.1.1984 v Náchodě) se proměnil v jeho půlroční hostování v FC Vysočina s následnou opcí na přestup. Ofenzivní střední záložník do Jihlavy přichází z divizního Týniště nad Orlicí.

 
„Radek Gorol se dokáže volnit, disponuje fotbalovou nápaditostí a výbornou finální přihrávkou. Tedy vlastnostmi, které jsou hráči dané a jen těžko je lze natrénovat. Naopak má horší hru hlavou a nedostatečný důraz v osobních soubojích. Každopádně jsme se shodli na tom, že se vyplatí ho i nadále sledovat a během nadcházejícího jara ho vyzkoušet v mistrovských zápasech. Poté budeme zvažovat jeho přestup do Jihlavy. Bude hráčem kádru „A“ mužstva a bude připraven vypomáhat juniorce. Nikde však dopředu není napsáno, že by nemohl proniknout i do základní sestavy,“ řekl nám k angažování nového středního záložníka trenér Milan Bokša.

Gorol s fotbalem začínal v Josefově odkud přestoupil do dorostu Hradce Králové. Do kádru prvního hradeckého týmu pouze nakoukl. Nastupoval v přípravných zápasech a připsal se jediný druholigový start v sezóně 2003/04. Více toho odehrál za třetiligovou juniorku. V sezóně 2004/05 hostoval v Náchodě a poté přestoupil do Týniště nad Orlicí. Zde upoutal svými tvořivými schopnostmi a byl FC Vysočina doporučen ke zkoušce. V Jihlavě se nejprve objevil na několika trénincích po skončení podzimní části, po kterých byl pozván do úvodních tří týdnů zimní přípravy. V té trenéry přesvědčil o svém angažování formou hostování.

Tímto by však posílení FC Vysočina pro jaro nemělo skončit. Ředitele Zdeňka Tulise v nejbližších dnech čeká rozhodnutí o angažování zlínského stopera Ditricha, kterého Vysočina otestovala v rámci Tipsport cupu, a dále bude jednat se dvěma prvoligovými kluby o dalších jménech pro jihlavskou jarní soupisku.

 
Aktuálně

V pátek přijede Sparta B - skončí jarní doba remízová?

Po jednom naskakují body do tabulky jen pozvolna. Své o tom vědí fotbalisté FC Vysočina, kteří ve třech dosavadních jarních duelech vždy pouze remizovali, čímž se v enormně vyrovnané tabulce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nepříjemně na pouhé tři body přiblížili sestupovým příčkám. Ona 15. pozice aktuálně náleží pátečnímu jihlavskému soupeři – juniorce... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu