M-soft
 
07.08.2018, Jan Staněk

Jak to vidí ředitel?

Jak to vidí ředitel?Tak máme za sebou 14 dní od mého posledního úvodníku a zatím stále zůstáváme neporaženi. Nutno však říct, že to byla pěkná fuška. Pardubice nás hodně trápily, a i když vyložené šance neměly, byl to zápas do poslední chvíle otevřený a museli jsme být velmi ostražití až do konce.

 

Jak s Pardubicemi, tak i ve Znojmě se projevila také extrémní horka. Podle předpovědi by měla vydržet až do pátku. Pro ty z Vás, kteří se chystají v pátek na fotbal tak připomínám krém na opalování, ať nedopadnete jako náš trenér se spáleným nosem. To jsou ty jeho pověstné dlouhé tréninky…😊

Dělám si legraci, je správné, že je na hráče náročný  tréninku, ale také je učí, aby byli oni sami na sebe nároční. Jen pokud se zejména mladí hráči naučí sebekázni, mohou to někam dotáhnout.

Když se ještě vrátím k zápasu se Znojmem, musím poděkovat všem fanouškům, kteří tam byli s námi. Ukazují tím, že jako klub držíme pohromadě. Byl bych rád, kdyby s přibývajícími zápasy přibývali také fanoušci na domácím stadionu. Čím víc Vás bude, tím lépe se bude hrát a snad i dál vyhrávat. Doufám, že si to fanoušci zatím užíváte. Kluci si to užívat moc nemůžou, ti musí dál pokorně pracovat a zodpovědně jít utkání za utkáním, aby těch vítězství bylo co nejvíc. Pro ně určitě bude odměnou ten pocit, když se podaří vyhrát a když to bude před Vámi fanoušky.
FCV do toho!

 
Aktuálně

Výborná podzimní tečka U19 - výhra ze Slovácka!

Starší dorost U19 zakončil podzimní extraligové boje tím nejlepším způsobem - vítězstvím v záchranářské bitvě na půdě Slovácka! Naši mladíci vybojovali výhru 2:3 (0:0), když se dvakrát trefil Adam Ritter a jednu branku přidal Karel Pojezný. Hráči FCV takto prodloužili svoji bodovou sérii na čtyři duely, díky čemuž přezimují na 13. příčce tabulky. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu