19.06.2018, Miroslav Fuks

FCV reaguje na výhrady fans: logo prošlo dílčí úpravou

FCV reaguje na výhrady fans: logo prošlo dílčí úpravouČlánek prezentující nové logo klubu, které nahrazuje 18 let starý znak, vzbudil nebývalou pozornost a stal se dosud nejčtenějším a nejkomentovanějším textem v historii webu FCV. Jak se ukázalo, změna loga a jeho nová podoba se stala velmi kontroverzní.

 

Vedení FC Vysočina samozřejmě zaznamenalo převažující kritiku a negativní reakce. Jejich počet je pro jihlavský klub nečekaný s ohledem na desítky provedených konzultací, jejichž odezva byla veskrze pozitivní. „Změna loga měla delší vývoj. Už od listopadu 2017 jsme posuzovali mnoho návrhů od nejrůznějších grafiků. Nejvíce nás zaujala varianta, která postupných vývojem dospěla do podoby, kterou jsme prezentovali před týdnem. Přiznáváme, že jsme nečekali takovou záplavu převážně negativních reakcí. Zvláště, když se zvolené grafické řešení dočkalo poměrně příznivé odezvy ze strany zhruba dvou desítek dlouholetých fanoušků, s nimiž jsme podobu nového loga v průběhu zimního a jarního období konzultovali, a též ze strany dalších osob. I společnost, která bude od nové sezóny zajišťovat náš fanshop, byla s podobou nového loga spokojena s ohledem na jeho použitelnost na suvenýrech. Přestože jsme nyní v řadě ohledů pod časovým tlakem, tak jsme na kritiku museli reagovat. Po konzultaci s řadou grafiků a fanoušků jsme proto sáhli k dílčímu redesignu, který reaguje na některé výhrady vůči logu. Je nemožné vyřešit veškeré námitky a připomínky, které jdou ostatně mnohdy proti sobě. Jsme si vědomi, že se nevyhneme další kritice a jsme připraveni, pokud nové logo přijato nebude, řešit s fanoušky jeho podobu pro další soutěžní ročník. Pro ten nadcházející budeme pracovat s logem v této podobě,“ okomentoval aktuální krok vedení klubu tiskový mluvčí Miroslav Fuks.

 
Aktuálně

Filip Vedral prodloužil s Vysočinou smlouvu.

Nejlepší střelec týmu Filip Vedral prodloužil s Vysočinou smlouvu o 3 roky. Autor 7 ligových branek prožil v letošním ročníku jednu z nejlepších sezon v jeho dosavadní kariéře. Původem střední obránce prožil letošní sezonu v pozici hrotového útočníka a popasoval se s novou rolí skvěle! Co všechno na sebe Filip prozradil? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu