M-soft
 
06.06.2018, Miroslav Fuks

FC Vysočina Cup poprvé ovládla ZŠ Polná

FC Vysočina Cup poprvé ovládla ZŠ PolnáNa umělé trávě v areálu v Jiráskově ulici v Jihlavě dnes vyvrcholil turnaj v minifotbalu žáků 6. a 7. tříd základních škol okresu Jihlava hraný pod názvem FC Vysočina Cup. Jeho partnerem a spoluorganizátorem se již po osmé v řadě stal právě FC Vysočina. Tradičním pořadatelem tohoto turnaje základních škol je Asociace školních sportovních klubů a dále se na něm podílí i Krajský fotbalový svaz Vysočina.

 
Do turnaje se celkem zapojilo rekordních 19 týmů základních škol z okresu Jihlavy. Po základních skupinách, které byly odehrány v minulém týdnu, dnes přišlo na řadu finálové klání, v němž došlo k překvapení! Poprvé v historii turnaj ovládli žáci ZŠ Polná! Druhé místo zopakovali šesťáci ZŠ Evžena Rošického v Jihlavě a cenný bronz brala jihlavská ZŠ Havlíčkova.

Vyhlašovány byly též individuální ceny. Nejlepším hráčem byl zvolen Filip Šancl ze ZŠ Evžena Rošického, titul nejlepšího brankáře si odnesl Michal Švíka ze ZŠ Polná a pomyslnou korunu krále střelců si vystřílel další polenský zástupce Štěpán Štohanzl. Vítěze dekoroval ředitel klubu Jan Staněk společně s Daliborem Hruškou, předsedou Asociace školních sportovních klubů pro Jihlavsko.

Doplňme, že na konání FC Vysočina Cupu a darech pro vítěze se podílely firmy Lionsport a Pohary.com, kterým touto cestou velice děkujeme za podporu!
  • fotografie z turnaje naleznete ZDE

Celkové pořadí turnaje: 1. ZŠ Polná, 2. ZŠ Evžena Rošického, 3. ZŠ Havlíčkova, 4. ZŠ Seifertova, 5. ZŠ Brtnice, 6. ZŠ Kollárova


 
Aktuálně

U19: O prohře na Baníku rozhodla penalta

Šestizápasový bodový a gólový půst staršího dorostu v nejvyšší soutěži se nepodařilo ukončit ani na půdě ostravského Baníku. O nejtěsnější prohře 1:0 rozhodla 65. minuta, kdy domácí Heller proměnil pokutový kop. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu