21.06.2018, Miroslav Fuks

Vydejte se s námi na cestu zpět mezi elitu! Pořiďte si permanentku!

Vydejte se s námi na cestu zpět mezi elitu! Pořiďte si permanentku!FC Vysočina po šesti letech opustil českou elitní fotbalovou společnost. Zároveň však odstartoval roční cestu, na jejímž konci by měl být návrat do nejvyšší soutěže! Vyrazte na ni společně se svým klubem! Nenechte si ujít žádnou z jejích patnácti domácích zastávek! Pořiďte si zvýhodněnou permanentku, získejte své místo na tribuně a podpořte tak FCV! Nabízíme vám souhrn veškerých informací včetně řady změn, které na jihlavském stadiónu v oblasti ticketingu pro ročník 2018/19 nastanou.

 

Základní informace o prodeji

Kdy a kde si můžu koupit permanentku?
Od pondělí 18. června 2018 online na speciální internetové adrese a od středy 20. června v klubovém Fanshopu na stadiónu. Prodejní dny před startem ligy: středa a čtvrtek vždy od 10:00 do 12:30 hodin a od 13:30 do 17:00 hodin

Mohu si permanentku prodloužit online?
Ano, od pondělí 18. června 2018 na speciální internetové adrese na základě zadání jedinečného čísla permanentky z uplynulé sezóny. Pokud Vaše permice tímto kódem nedisponuje, tak se obraťte přímo na klubový sekretariát - sekretariat@fcvysocina.cz, 567 578 013.

Jak si můžu permanentku vyzvednout?
Veškeré plastové permanentní karty, které budou zakoupeny v první vlně prodeje (bude probíhat do neděle 8. července), budou k osobnímu odběru ve fanshopu od 19. července do prvního domácí utkání s Pardubicemi, které se uskuteční v pátek 27. července. Osobní vyzvednutí bude v den úvodního zápasu probíhat na pokladně číslo 1 (naproti ICOMu) od 16:30 hodin.

Dokdy mám jako stávající permanentkář blokováno své místo?
Ochranná lhůta na sedadla, která jsou z loňské sezóny obsazena permanentkáři, platí do neděle 8. července 2018. Poté budou všechna nezakoupená místa volně k dispozici všem zájemcům o permanentní vstupenky.

Měl jsem permanentku v minulé sezóně, ale moje místo mi nevyhovuje. Mohu si vybrat jiné?
Samozřejmě. K dispozici budou po celou dobu prodeje všechna v daný moment volná sedadla.

NEVÍTE SI RADY?
Pokud Vám tento článek neposkytl odpovědi na všechny otázky, můžete se 24 hodin denně obracet na e-mail sekretariat@fcvysocina.cz nebo si v pracovní dny rovnou zavolat na číslo 567 578 013.

A novinek je hned několik! FC Vysočina se rozhodl přistoupit ke změně řešení ticketingu. Výsledkem bude sofistikovaný vstupenkový systém včetně plastových permanentních kartiček v klubovém designu, jednorázových thermo vstupenek a nezbytných čteček čárových kódů na vstupenkách a permanentkách.

Novinkou nadcházející sezóny je zavedení pohyblivé ceny jednorázových vstupenek v závislosti na čase zakoupení. Kdo si koupí vstupenku na zápas v předprodeji čtyři a více dní před zápasem, zaplatí o 20 Kč méně, než ve zbývajících třech dnech před výkopem duelu.

Věrné fanoušky snad potěší, že permanentky budou moci prodloužit i on-line na základě zadání jedinečného čísla ze své stávající permanentky.

Ceny vstupenek a permanentek

Prodej permanentních vstupenek, díky kterým si zajistíte své místo na tribuně, vypukne už od 18. června on-line na speciální internetové adrese a od středy 20. června v klubovém Fanshopu na stadiónu. Pozor, první kolo prodeje permic potrvá do neděle 8. července! Permanentky však samozřejmě bude možné zakoupit i po tomto termínu.

Sestupem do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY samozřejmě dochází k poklesu ceny permanentek a vstupenek, které se FC Vysočina rozhodl nastavit takto:

Ceník vstupenek:

 • jednorázové vstupenky do všech sektorů – pohyblivé ceny v závislosti na čase zakoupení: 80 Kč (4 a více dní před zápasem) - 100 Kč (3 a méně dní před zápasem)
 • zlevněné vstupenky - spodní část sektoru B5 - pro osoby zvlášť těžce postižené (nutno předložit průkaz ZTP) a pro seniory nad 65 let (proti předložení občanského průkazu) - pohyblivé ceny v závislosti na čase zakoupení: 60 Kč (4 a více dní před zápasem) - 80 Kč (3 a méně dní před zápasem)
 • osoby zvlášť těžce postižené s průvodcem (nutno předložit průkaz ZTP/P) - vstupenky opravňující ke vstupu na plošinu pro invalidy nacházející se vedle sektoru A4 nebo lze využít vyhrazených míst v 1. řadě sektoru B5 - cena 100 Kč za 2 osoby (vozíčkář + jeho doprovod)
 • děti - zdarma do 130 cm (bez garance sedačky na tribuně) – výšku dítěte u každé pokladny posoudí „Ježourovo měřítko“
 • rodinné vstupenky s místenkovou sedačkou i pro dítě - sektor B5 - 2 druhy:
  dospělý + max. 2 děti do 18 let (celkem 3 sedačky) - pohyblivé ceny v závislosti na čase zakoupení: 120 Kč (4 a více dní před zápasem) - 150 Kč (3 a méně dní před zápasem)
  2 dospělí + max. 2 děti do 18 let   (celkem 4 sedačky) - pohyblivé ceny v závislosti na čase zakoupení: 200 Kč (4 a více dní před zápasem) - 230 Kč (3 a méně dní před zápasem)

Ceník permanentek:

 • pro nové majitele permanentek: cena 1.100 Kč (při nákupu jednorázové vstupenky v den utkání činí úspora minimálně 400 Kč)
 • pro předplatitele z uplynulé sezóny (je nutné odevzdat permanentku z uplynulého ročníku!): cena 1.000 Kč (při nákupu jednorázové vstupenky v den utkání činí úspora minimálně 500 Kč)
 • zlevněná permanentka pro seniory nad 65 let (proti předložení občanského průkazu) - cena 800 Kč
 • permanentka VIP Standard (místenková permanentka + neomezený vstup do VIP zázemí stadiónu včetně konzumace nápojů a rautového občerstvení): cena 5.000 Kč
 • Ceny permanentek při hromadném nákupu :
  ➡ při odběru: 10 - 19 ks – cena 1.000 Kč
  ➡ 20 - 49 ks – cena 900 Kč
  ➡ 50 ks a více – cena 800 Kč

Souhrn výhod pro majitele permanentek:

 • úspora 400-500 Kč oproti ceně běžných vstupenek
 • bezplatný vstup na domácí zápasy MOL Cupu
 • stálé místo na celý fotbalový ročník dle vašeho výběru - v případě zájmu označené SAMOLEPKOU SE JMÉNEM!
 • zařazení do slosování o 2 vstupenky VIP Standard pro konkrétní domácí utkání (podmínkou je poskytnutí kontaktního e-mailu)
 • poskytnutí slevové karty Lionsport na nákup zboží adidas (podmínkou je poskytnutí kontaktního e-mailu)
 • zařazení do slosování pro poločasové soutěže během domácích ligových zápasů (podmínkou je poskytnutí kontaktního e-mailu)
 • zvýhodněná cena permanentky pro předplatné na další sezónu
 • přednostní nákup permanentky pro následující sezónu
 • konec sledování termínů předprodeje vstupenek, nutnosti přijít na stadión včas a stání fronty u pokladny na vstupenky
 
Aktuálně

Filip Vedral prodloužil s Vysočinou smlouvu.

Nejlepší střelec týmu Filip Vedral prodloužil s Vysočinou smlouvu o 3 roky. Autor 7 ligových branek prožil v letošním ročníku jednu z nejlepších sezon v jeho dosavadní kariéře. Původem střední obránce prožil letošní sezonu v pozici hrotového útočníka a popasoval se s novou rolí skvěle! Co všechno na sebe Filip prozradil? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu