M-soft
 
11.05.2018, Miroslav Fuks

Svědík: Podali jsme dobrý výkon, na němž lze stavět

Svědík: Podali jsme dobrý výkon, na němž lze stavětZklamání na straně hráčů i příznivců FC Vysočina se dalo po utkání krájet. Pražská Sparta byla v Jihlavě v pátečním podvečeru rozhodně k poražení. Hvězdami nabitý soupeř bezbrankový stav uhájil i s přispěním štěstí, navíc v závěru dokázal vstřelit jediný gól zápasu. Nejtěsnější porážka velmi mrzela i kouče Martina Svědíka.

 

„V prvním poločase, který branku nenabídl, si každý tým vypracoval několik nadějných možností. Žádná z nich nebyla úplně výrazná. Sparta více držela míč, což je logické, když si porovnáte kvalitu obou kádrů. Postupně bylo tak jasné, že kdo ve druhé půli vstřelí branku, tak vyhraje. Bohužel, my jsme těch chyb udělali více. Hlavně v tom, že jsme branku nedali, přestože jsme byli nebezpečnější a měli jsme dobré šance. Zejména možnosti Ikauniekse a Fulneka po brankách volaly. A pak jsme dostali takový hloupý gól... Teď to vidím v emocích, ale když hrajete o záchranu, tak prostě takový gól nemůžete dostat. Nám by i získaný bod pomohl. Je to velká škoda,“ neskrýval své pozápasové zklamání trenér Martin Svědík a poté svá slova doplnil: „Podali jsme dobrý výkon, na němž lze stavět, ovšem psychika našich hráčů mohla po takové smolné porážce utrpět. Budeme na ní muset zapracovat. Zbývají poslední dva zápasy, přičemž se teď musíme soustředit na ten nejbližší. Máme těžký záchranářský úkol, už jde do tuhého. My samozřejmě chceme uspět a zachránit se!“

Nabízíme ohlasy na Ježour TV: krom komentáře trenérů Martina Svědíka a Pavla Hapala z tiskovky přinášíme slova gólmana Mateje Rakovana a záložníka Jakuba Fulneka.

 
Související
Aktuálně

Program zimní přípravy FC Vysočina

Fotbalisté FC Vysočina ve čtvrtek absolvovali poslední trénink v letošním roce a rozešli na vánoční dovolenou. První tým se znovu sejde až v pondělí 7. ledna 2018 na prahu zimní přípravy. Ta nabídne množství tréninků a zápasů pod vedením nového kouče Radima Kučery. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu