23.03.2018, Miroslav Fuks

Stadión FCV znovu hostil odborný seminář pro trávníkáře

Stadión FCV znovu hostil odborný seminář pro trávníkářeStadión FC Vysočina po více než pěti letech znovu hostil odborný seminář, který byl věnován základnímu kurzu údržby fotbalových hřišť. Uskutečnil se v pátek 23. března ve VIP zázemí jihlavského stadiónu. Jeho pořadatelem bylo občanské sdružení The Institute of Groundsmanship – Česká republika (IOG ČR) ve spolupráci s FAČR.

 

Zhruba sedmdesát účastníků kurzu na úvod přivítali Michal Koťan, předseda IOG ČR, a Jindřich Březina, manažer technického úseku FC Vysočina. Přítomní během semináře absolvovali základní kurz ošetřování trávníků, údržby a regenerace fotbalových hřišť. Dále vyslechli odborné přednášky spojené s ukázkami mechanizace a strojních zásahů a získali cenné informace od renomovaných odborníků.

Fotografie z úvodu odborného semináře naleznete TADY

 
Aktuálně

Filip Vedral prodloužil s Vysočinou smlouvu.

Nejlepší střelec týmu Filip Vedral prodloužil s Vysočinou smlouvu o 3 roky. Autor 7 ligových branek prožil v letošním ročníku jednu z nejlepších sezon v jeho dosavadní kariéře. Původem střední obránce prožil letošní sezonu v pozici hrotového útočníka a popasoval se s novou rolí skvěle! Co všechno na sebe Filip prozradil? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu