21.03.2018, Miroslav Fuks

Další vylepšení pro mládež: místnost nejen pro spinning

Další vylepšení pro mládež: místnost nejen pro spinningV útrobách stadiónu v Jiráskově ulici se podařilo vytvořit další prostor pro přípravu fotbalové mládeže. Z opravy skladovacího zázemí, v němž v minulosti fungovalo sklenářství, se vyloupla menší šatna a především prostor pro šest spinningových kol a příslušné audiovizuální vybavení.

 

Jde o další pozitivní výsledek průběžně probíhajících oprav správních budov stadiónu. Stavební práce byly završeny v tomto týdnu. „Mládežnické celky FC Vysočina i družstva Regionální fotbalové akademie Kraje Vysočina tímto získávají důstojný prostor pro využití spinningových kol a též příjemné zázemí pro analýzu zápasů či teoretickou přípravu prostřednictvím videa,“ okomentoval novinku Josef Morkus, sportovní manažer mládeže.

Fotogalerie opravených prostor - TADY

 
Aktuálně

Filip Vedral prodloužil s Vysočinou smlouvu.

Nejlepší střelec týmu Filip Vedral prodloužil s Vysočinou smlouvu o 3 roky. Autor 7 ligových branek prožil v letošním ročníku jednu z nejlepších sezon v jeho dosavadní kariéře. Původem střední obránce prožil letošní sezonu v pozici hrotového útočníka a popasoval se s novou rolí skvěle! Co všechno na sebe Filip prozradil? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu