14.03.2018, Miroslav Fuks

Tréninky brankářů FCV vedl trenér gólmanů Manchesteru United!

Tréninky brankářů FCV vedl trenér gólmanů Manchesteru United!Zajímavou dvoudenní stáž v FC Vysočina absolvoval v tomto týdnu Alan Fettis, sedmačtyřicetiletý trenér mládežnických brankářů Manchesteru United. Bývalý gólman se zkušenostmi z Premier League a severoirské reprezentace vedl jihlavské dorostenecké brankáře ve třech trénincích v úterý a ve středu.

 

Někdejší gólman Hullu City, West Bromwich Albion, Nottinghamu Forest či Blackburnu Rovers si vzal do parády čtveřici dorosteneckých brankářů FC Vysočina - Adriana Doležala, Ondřeje Mastného, Adama Jágrika a Michala Lancmana. Stáž Alana Fettise, šéftrenéra mládežnických gólmanů v akademii Manchesteru United, který v 25 utkáních hájil branku Severního Irska, zprostředkoval Luděk Miloško, bývalý brankář národního týmu, Baníku Ostrava, West Ham United a Queens Park Rangers.

Fotografie z prvního tréninku v rámci stáže Alana Fettise - ZDE


 
Aktuálně

Filip Vedral prodloužil s Vysočinou smlouvu.

Nejlepší střelec týmu Filip Vedral prodloužil s Vysočinou smlouvu o 3 roky. Autor 7 ligových branek prožil v letošním ročníku jednu z nejlepších sezon v jeho dosavadní kariéře. Původem střední obránce prožil letošní sezonu v pozici hrotového útočníka a popasoval se s novou rolí skvěle! Co všechno na sebe Filip prozradil? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu